2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سال ۸۸ رفتیم مالزی با مامان و بابام و شوهرم عالی بود

آخرین سفر هم قبل از کرونا رفتیم یه روستا توی ماسال صبح ها با صدای مرغ و خروس و اردک ها بیدار میشدیم خیلییی لذت بخش بووووود

2738

سفر کربلا خیلی خوب بود 

کلا ادم خوش سفریم وتو هرشرایطی سعی میکنم بههم خوش بگذره 

زبان را مگردان به عیب کسان  که خود عیب داری ومردم زبان                                                              خدا یک علی داشت.                                                             الحمدالله که آن هم امام ما شد 💚💚💚💚💚هیچ وقت یه پولدار بد باعث نمیشه از پول بدت بیاد   !  پس چرا یه دیندار بد ؛ باعث میشه از دین بدت بیاد؟؟؟💔💔💔

حج عمره دانشجويي بين ١٠٠٠ نفر قرعه بناممافتاد البته نفر سوم من بودم كلا شش نفربايد انتخاب ميشدن 

بهترين سفر عمرم شد محاله كه يادم بره خيلي عالي بود 

كمتر كسي يه فيلم هشت ساعته رو نگاه مي كنه،اما خيليا يه سريال هشت قسمتي رو مي بينن!!همه خوبياتو يه جا واسه كسي رو نكن.....
حج عمره دانشجويي بين ١٠٠٠ نفر قرعه بناممافتاد البته نفر سوم من بودم كلا شش نفربايد انتخاب ميشدن  ...

حاج خانوم کی بودی توووووووو  التماس دعا سعدت داشتی عزیزم

حاج خانوم کی بودی توووووووو  التماس دعا سعدت داشتی عزیزم

قربونت برم ♥️ 

كمتر كسي يه فيلم هشت ساعته رو نگاه مي كنه،اما خيليا يه سريال هشت قسمتي رو مي بينن!!همه خوبياتو يه جا واسه كسي رو نكن.....
2706