2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

منم یهو ازچن ساله پیش بدنم کهیر زد قرصم میخوردم دکتر متخصص داد گفت حساسیته اما روم موند کم شده اما کامل خوب نشده یهو ی خط میفته یا چندتاخط یا وقتی دست بکشم هرجام اونجا قرمز میشه ومیخاره بعضی اوقات از استرس شاید باشه من بهش شک دارم

منم یهو ازچن ساله پیش بدنم کهیر زد قرصم میخوردم دکتر متخصص داد گفت حساسیته اما روم موند کم شده اما ک ...

گلم من چن ماهه اىنطدرم بهم گفتن اگر بیش از ۶هفته طول بکشه ىنى ریشه در چیز دىگه داره باید ۳تا آزمایش بدى تو اونا مشخص میکنه خودم این هفته میخوام بدم اگر خواستین بگم چ آزمایشی 

بله ولى متاسفانه خواب اوره کاش علت پیدا بشه

شبا بخور ،بعد یه مدتی از مصرف خواب اور نیست دیگه،من چند ماه میخورم خوب شدم،این برام دکتر فرید تومشهد تجویز کرد فوق تخصص الرژی وحساسیت

گلم من چن ماهه اىنطدرم بهم گفتن اگر بیش از ۶هفته طول بکشه ىنى ریشه در چیز دىگه داره باید ۳تا آزمایش ...

من تست الرزی دادم اصلا به هیچی حساسیت نداشتم یه چندوقتی زد بعد خوب شد این دارو رو هم خوررم

بگین خب میرم میدم.

Cbc

Esr

Crp

اگر مشکلى در بدن باشه منشاء مشخص مىشه چون کهیر میتونه ریشه در چیزهایى داشته باشه که ما فکرشم نمى کنیم مثل باکتری معده کم تونى تسروىىد و....

در کل با این آزمایش معلوم میشه 

منم اگه زودتر بهم میگفتن خلاص مى شدم

2706