2737
2734
عنوان

راه حل بدین عشقا😔

140 بازدید | 22 پست

بخدا دیگه خسته شدم ازوقتی که یادم میاد بدبختی بوده الانم که ازدواج کردم شوهرم ادم خوبیه بازم غصه ی مامان بابام زجرم میده که امکان داره جدا شن نمیتونم بیخیال باشم 

ومن اصن از زندگیم لذت نمیبرم دیگه نمیدونم چیکار کنم بی حوصله و افسرده ام ....کمکم کنید خواهرای گلم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

یادمه یبار خاله و شوهر خالم میخواستن طلاق بگیرن، بعد دخترخالم خودکشی کرد😐البته خودکشی ناموفق در حدی که ببرنش بیمارستان خوب شه. عوضش پدرمادرش جدا نشدن😐😐😐دیگه بخاطر دخترشون حواسشون هست😐

عههه رستا جون خودتی؟همونی که خیلی باهوش بود و قرانو حفظ بود؟؟؟؟🤩

گمت کرده بودم یک مدتی😢

زیباترین هندسه زندگی اینه،پلی از امید بسازی بالاتر از دریای ناامیدی😍😍😍                                         ........لaدaن.........                                                                 ❤❤❤❤دوستتون دارم❤❤❤❤
یادمه یبار خاله و شوهر خالم میخواستن طلاق بگیرن، بعد دخترخالم خودکشی کرد😐البته خودکشی ناموفق در حدی ...

اخه من خودمم راضیم که جدابشن چون مادرم طفلی گناه داره زجر میکشه اما من میخام ک بیخیال باشم و این موضوع برام مهم نباشه

2738
اخه من خودمم راضیم که جدابشن چون مادرم طفلی گناه داره زجر میکشه اما من میخام ک بیخیال باشم و این موض ...

خب اگه راضی هستی و بهشون حق میدی خودتو ناراحت نکن. خودتو به کارای دیگه مشغول کن تا کمتر فکروخیال کنی عزیزم.

چرا انقدر مظلوم شدی خودتو یک تکونی بده

قبلا اینطوری نبودی

زیباترین هندسه زندگی اینه،پلی از امید بسازی بالاتر از دریای ناامیدی😍😍😍                                         ........لaدaن.........                                                                 ❤❤❤❤دوستتون دارم❤❤❤❤
حرف مردم حرف خانواده شوهر و چیکار کنم اینکه بابام چی میشه و چیکار میکنه 

حرفهای اینو و اون ک واقعا آدمو جر میده

دخترم با اومدنت معنای زیبایی رو بهم یاد دادی، زیباترینم به زندگی ما خوش اومدی
2706