2737
2734
عنوان

هفته سی ویکم بارداری کمک!

218 بازدید | 29 پست

سلام من دیروز وارد هفته سی ودوم شدم.به شدددددت استخون لگنم درد میکنه وحشتناک دارم میمیرم.مخصوصا وقتی میخوام از خواب بلندشم یا پهلو به پهلوبشم.قشنگ مث فلجا...کسی اینطکری بوده تاحالا؟ مال چیه؟چجوری خوب میشه؟یه دختر یکساله هم دارم یه سره باید دنبالش باشم واقعا نمیتونم اگه میشه راهنماییم کنین ممنون میشم

خدایا شکرت بابت دوتا دختر کوچولوی نازم😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم تازه رفتم توهفته ی ۳۱. الان یک هفتس لگنم و مخصوصا کشاله ی رونام خیییلی درد میکنن بیشتر وقتی ک درازمیکشم با درد ازجام بلندمیشم. میگن بخاطر اینه ک لگن داره جا باز میکنه کم کم واسه زایمان

طبیعیه عزیزم

خدایا شُکرت که من مامان یه نی نی سالم و صالح و زیبا شدم، ♥️دوست عزیزم میشه واسه اینکه نی نی ام،سروقت خودش سالم بیادبغلم یه صلوات بفرستی،ممنونم🤗..خدایا نی نی ام رو سالم سروقت خودش بزاربغلم آمین♥️
منم تازه رفتم توهفته ی ۳۱. الان یک هفتس لگنم و مخصوصا کشاله ی رونام خیییلی درد میکنن بیشتر وقتی ک در ...

ممنونم خیالم راحت شد ولی

خیلی اذیتم

2738
علاقه داری به بچه

آره خییییلی هم خودم هم آقامون...ونظرم اینه بچه ی اول ودوم هرچی فاصله سنی شون کمتر باشه بهتره.یه چند وقت اولش سختهولی بعد دیگه راحت میشی.مخصوصا اگه هم جنس باشن

آره خییییلی هم خودم هم آقامون...ونظرم اینه بچه ی اول ودوم هرچی فاصله سنی شون کمتر باشه بهتره.یه چند ...

دختره بچت؟ اما من اعتقاد ندارم به بچه پشت سرهم

پسر گلم  خوش اومدی به زندگیمون الهی خودم فدات بشم😍

عزیزم باید استراحت کنی دیگ استخوان لگن تو این هفته ها زیاد درد میکنه دارن  برا زایمان آماده میشن..بارداریت ناخواسته بود ؟ ببخشید منم بچم یه سالشه یه لحظه تصور کردم 😑😑😑😑

خدا بخودت قسم دنیات ته نامردیه

اسی منم یه کوچولو یه ساله دارم با ۲۸ هفته سخت ودارم روزهای سختی روهم میگذرونم به شدت

به لطف دوستان عزیزم ۴ دفعه ترکیدم اونم بدون مقدمه لطفا تاپیک های مورد دارنزنیدکه آدم جواب میده یهو میبینه صفحه اش کارنمیکنه
2706