2737
2739
عنوان

چرا آخه چرا میگین گناهه دعا گرفتن

| مشاهده متن کامل بحث + 693 بازدید | 54 پست
والا راستشو بخوای من برا ازدواج گرفتم  که ازدواج کردم چندماه بعد چون چندبار نامزدی کردم ینی نشو ...

برا شخص خاصی گرفتی 

💔 حاجت سختی دارم اگه حاجت بگیرم میام ریز به ریز تعریف میکنم، اگه دوس داشتید یه صلوات برام بفرستید 💚

اگه بخواي به زور يكيو بخواي مال خودت كني و اون شخص يه نفر ديگه رو دوس داشته باشه و باهم باشن زندگي ي اونم خراب شه گناهه، اكه با كسي نباشه رو نميدون ولي بنظرم دعا ها و طلسم و اينا بعدش اثراي بدتري تو زندگيت ميذاره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واقعا ؟ چی بود قضیه  ؟ چقد طول کشید؟

راستش یه ملکی داشتیم که بااینکه موقعیت خوبی داشت ولی نزدیک۱۷.۱۸ سال واسش مشتری نمیومد یا اگه میومد معامله الکی الکی بهم میخورد.ما برای فروشش دعا گرفتیم کمتر از یک ماه خیلی خوب فروش رفت خداروشکر

دلتنگمو دیدار تو درمان من است 😢
2728
اون دعایی که میگن گناهه ، دعای بده نه دعای خوب

ببین منو یکی خیلی همو دوس داشتیم اومدم خاستگاری ولی خانوادم اجازه نداد الانم ازدواج نکرده حتی یبار یکی از خواهرش گفت دعا بگیرم بشه خودم گفتم ن البته با پسره نیستم اون سنش بالا ازدواج نکرده ن بخاطر من خواهرش میگه کلا مال این نمیشه بستش حالا من یه خانومی ک 70 درصد فکر میکنم آدم خوبیه میخام نعل بازگشت و اینجور چیزا بگیرم واقعا گناهه

2738
دعا به خوبی اش‌کال نداده ولی برای پاشوندن زندگی کسی بده

من خیلی خیلی خیلی خدا شاهد دوسش دارم هیچ قصد بدی ندارم در ضمن یه طرف قضیم اون سنش بالا و اصلا ب فکر ازدواج نیس یبار خواهرش میگفت بستن بختشو

2706