2733
2739
عنوان

چرا آخه چرا میگین گناهه دعا گرفتن

693 بازدید | 54 پست

خسته شدم چندین ساله ب هر دری زدم نشد ب کسی میخاستم برسم حال ندارم توضیع بدم اونم مخاست ولی نشد الان رفته من عاشقشم اونم دیگه سنش بالاس و هیچوقت چ با من چ باکسی دیگه نمخاد ازدواج کنه یبار خانوادش میگفتن بختش بستن حالا چرا میگن گناهه ک من دعا بگیرم کاری کنم اون مثل اول نرم شه هم خودش ازدواج کنه هم من ک عاشقشم خستم درموندم من قصد بدی ندارم  این خانومم تا جایی من میدونم اهل دعا نماز دعاهاش بد نیس یبار گرفتم اصلان حرف خون فلان نبود بوی زعفرون گلاب میداد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اون دعایی که میگن گناهه ، دعای بده

نه دعای خوب

خاک انداز کیست ؟ خاک انداز یه سری کاربر هستن تا یکی تاپیک میزنه ، سریع مثل خاک انداز خودشونو میندازن وسط و کامنت میذارن : (خب چکار کنم)،(به تو چه)یا(به ما چه) این که گُل ⚽️ به خودیه 😂 خب اگه میگی (به ما چه)میشه بگین شما وسط این تاپیکی که به شما مربوط نیست ، چه گوهری می اَفشانین ؟ آهای شمایی که می نویسین : (خب چکار کنم) شما بفرما مابقیِ اورانیوم هایی که تو تاپیک های قبلی جامونده رو غنی بفرمایین کاش فضای مجازی ، یه فیلتری داشت کسایی که فرهنگِ حضور در سایت های عمومی رو ندارن ، نتونن ورود کنن و انرژی منفی هاشون رو به اشتراک بذارن لطفا کاربرای خاک انداز به تاپیک من نیان  مرســـی ، اَه   
2738
فقط از خدا بخواه عزیزم

هر چی از خدا خواستم ، دقیقا برعکس شو بهم داد

خاک انداز کیست ؟ خاک انداز یه سری کاربر هستن تا یکی تاپیک میزنه ، سریع مثل خاک انداز خودشونو میندازن وسط و کامنت میذارن : (خب چکار کنم)،(به تو چه)یا(به ما چه) این که گُل ⚽️ به خودیه 😂 خب اگه میگی (به ما چه)میشه بگین شما وسط این تاپیکی که به شما مربوط نیست ، چه گوهری می اَفشانین ؟ آهای شمایی که می نویسین : (خب چکار کنم) شما بفرما مابقیِ اورانیوم هایی که تو تاپیک های قبلی جامونده رو غنی بفرمایین کاش فضای مجازی ، یه فیلتری داشت کسایی که فرهنگِ حضور در سایت های عمومی رو ندارن ، نتونن ورود کنن و انرژی منفی هاشون رو به اشتراک بذارن لطفا کاربرای خاک انداز به تاپیک من نیان  مرســـی ، اَه   

غرورت بگذارکناربرای باراخربرودرخواست بده به خانواده اش اگرقبول نکردندب وجای دیگه شایدقسمت شماجای دیگه 

حتی شادترین انسانهادوست دارندازیک روزی در تنهایی و سکوت زندگی کنند به این میگویندارامش

والا راستشو بخوای من برا ازدواج گرفتم  که ازدواج کردم چندماه بعد چون چندبار نامزدی کردم ینی نشون بودم تا به عقد میرسید بهم میخورد ینی واقعا مونده بودم بختم چرا اینجوریه هم خونواده هم خودم خسته شده بودم میگفتم دیگه کسیو راه ندین برا خواستکاری 

منم واسه یه قضیه ایی گرفتم و واقعا جواب داد درکمال تعجب

واقعا ؟ چی بود قضیه  ؟ چقد طول کشید؟ 

💔 حاجت سختی دارم اگه حاجت بگیرم میام ریز به ریز تعریف میکنم، اگه دوس داشتید یه صلوات برام بفرستید 💚
والا راستشو بخوای من برا ازدواج گرفتم  که ازدواج کردم چندماه بعد چون چندبار نامزدی کردم ینی نشو ...

به منم خصوصی میدین شمارشو

یکی از خدا پرسید اگر توسرنوشت مرا نوشتی پس من دیگه چرا آرزو کنم؟خداگفت:شاید نوشته باشم هرآنچه آرزوکند...

منم دلم خیلی پره، هیچ وقت دلم نمیخواست برم سمت این چیزا دوس داشتم خودم درست رفتار کنم و نتیجشو ببینم، ولی اشتباه کردم، همه چیز خراب شد، دلم میخواد درست شه ،ای خدا 😔

💔 حاجت سختی دارم اگه حاجت بگیرم میام ریز به ریز تعریف میکنم، اگه دوس داشتید یه صلوات برام بفرستید 💚
2706