2733
2734
عنوان

کیا وقتی بچشون به دنیا اومده بود از نظر خودشون زشت بوده

| مشاهده متن کامل بحث + 3652 بازدید | 91 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اول نوزادیش

کو؟🤔

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
2731
یکسالگیش

واااای😀😍چقدر عوض شده!ماشاءالله.لا حول ولا قوة الا بالله العلى العظيم.

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی

وقتی بدنیا اومد من گفتم وای من اینقدر چیزای خوشگل کننده خوردم چرا پس خوشگل نشد وای خدایا من فقط به خودم نگاه کردم پس چرا شبیه من نشده ببین دقیقا حرفاییه که وقتی دیرمش گفتم دکتر داشت بخیه میزد من داشتم حرف میزدم زایمانم طبیعی بود بچم بشدت قرمز یا حتی کبود بودش و چروک بود کلا ولی جوشی و اینا نبودش.خلاصه گذشت و ۴۰روزش گذشت این بچه به حدی تغییر کرد که حتی عکسشو اینجاام گذاشتن همه گفتن دروغ میگی این اون نیست بشدت سفید شده بود و بور و کپیه خودم یعنی خانواده شوهر هنگ بودن ک چجوری اینقدر تغییر کردش

اگه بودی حال و روزم با الانم خیلی فرررق داشت🖤 غم تو از دل من اینجوری زندونی نمیساخت 🖤افتادم این گوشه دنیا تک و تنها دلم تنگ💔 تو که نیستی چی قشنگه توی این دنیای بی رنگ😭 منو ول نکن من این گوشه دنیا تک و تنهاااام 😭😭منه دیوونه از این دنیا فقط دستاتو میخوااام 😭💔🖤
وقتی بدنیا اومد من گفتم وای من اینقدر چیزای خوشگل کننده خوردم چرا پس خوشگل نشد وای خدایا من فقط به خ ...

ای جان پسر منم تغییر کرد عکس بچه نازتو بزار

گر تو با بد، بد کنی پس فرق چیست
2738
ای جان پسر منم تغییر کرد عکس بچه نازتو بزار

عکس نوزادیشو ندارم الان عزیزم الان تبلت دستمه عکسا تو گوشیمه ببخشید

اگه بودی حال و روزم با الانم خیلی فرررق داشت🖤 غم تو از دل من اینجوری زندونی نمیساخت 🖤افتادم این گوشه دنیا تک و تنها دلم تنگ💔 تو که نیستی چی قشنگه توی این دنیای بی رنگ😭 منو ول نکن من این گوشه دنیا تک و تنهاااام 😭😭منه دیوونه از این دنیا فقط دستاتو میخوااام 😭💔🖤
2706