2726

واسه اینا خونه بخره، تازه فکر نکنید مستاجر هستن نه خونه دارن میخواد خونه ش رو بزرگتر کنه، من حتی اگه گوشه پارک چادر هم بزنم بازم روم نمیشه به کسی بگم خونه ت رو بفروش واسه من خونه بخر کلا خیلی پرتوقع هستش

هر دفعه شوهرمو میبینه میگه تو چه عمویی هستی واسه بچه من دوچرخه بخر فلان چیزو بخر 

خدایا شُکرت که من مامان یه نی نی سالم و صالح و زیبا شدم، ♥️دوست عزیزم میشه واسه اینکه نی نی ام،سروقت خودش سالم بیادبغلم یه صلوات بفرستی،ممنونم🤗..خدایا نی نی ام رو سالم سروقت خودش بزاربغلم آمین♥️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

دلم خواست بزنم جاریتو

واسه رسیدن ب اهدافم واسم دعا میکنی؟🥺تیکر بارداری نیست😊من همتونو دوس دارم خب؟مهربون باشیم❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖

بعضیا پررو نیستن ولی اطرافیان پرروشون میکنن

فقط 12 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍

شوهرت بگه الحمدلله بابا رو سرش هست واسش میخره 

لازم نیست به عموش رو بندازی

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا

این چیزا رو اینجا میخونم شاخ در میارم

اصلا تصور هم نمیتونم بکنم

یاد اون خانومی افتادم که باغ پدرشوهرشو ازش گرفت چون تا حالا واسه بچش هیچی نخریده بودن

اگه آخر یه بحث جدی به نام کاربری من که فقط محض شوخی هست متوسل بشی،یه احمق به تمام عیاری  
وااااا چقد پرووعه😒شوهرش چه غلطی میکنه خودش بخره

دقیقا منم همینو میگم خب از شوهرش توقع کنه به ما چه آخه

تازه شوهر اونم میشه عموی بچه من مگه اونا واسه بچه من چیکار کردن

خدایا شُکرت که من مامان یه نی نی سالم و صالح و زیبا شدم، ♥️دوست عزیزم میشه واسه اینکه نی نی ام،سروقت خودش سالم بیادبغلم یه صلوات بفرستی،ممنونم🤗..خدایا نی نی ام رو سالم سروقت خودش بزاربغلم آمین♥️
2706