2726
عنوان

شما بودید می خریدید

163 بازدید | 9 پست

همسرم من قصد داره ی خونه باغ تو روستای پدریش بخره ولی من با خانوادش مشکل دارم و نمیتونم باهاشون کنار بیام اونا خودشون خونه ک نه ولی باغ دارن ک برای خودشون هم نیست فقط میان میرن توش ولی فامیلاشون اونجا هستن بعد کلا اونجارو بخریم باید هر هفته بریم اونجا و شک ندارم مادرش اینا و فامیلاشون هم می‌خوان بیان اونجا ومن اصلا خوشم نمیاد ازشون چون رابطه خوبی ندارم همسرم هم کمی تا حدودی تحت تاثیر حرفای پدر مادرش هست و تازه ازشون دوریم رفت امد نداریم دعوا داریم همیشه بخاطر اخلاق رفتارای اونا باهم و زندگی حتی یکبار داشت ب جدایی کشیده میشد برای همین نمیدونم چکار کنم میترسم بیشتر ب مشکل بخوریم ولی از ی طرفی هم میگم پشیمون میشم نخریم چون قیمت اونجا از روستاهای دیگه کمتره 

اگر راهی داره منصرفش کن.دامادما هم همین کارو کرده گذشته از پررویی اطرافیان و ادعاهاشون کلی هزینه و زحمت میکشه آخرسر میره با باغ بدون ثمر روبه رو میشه ازته میکنن و میبرن

من حسابم زِ همه مردم این شهر جداست/من امیدم به خدا، بعدِ خدا هم به خداست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نخر ، دوری و دوستی 

اگه بخری به مشکلات متعددی بر میخوری مثل رفت و امدهای اضافی اجباری که بی احترامی میاره 

دادن کلید به افرادی که میخوان برن اونجا از جمله خانواده ی همسرت که چون خودت نباشی فکرت درگیر میشه 

و...

زندگی کوزه ی آبی خنک و رنگین است ، آب این کوزه گهی شور گهی تلخ گهی شیرین است 
2728
جدی میگی میشه بیشتر بگی قضیشون چی بوده

ببین خانواده دامادمون اینجورین که هرچی دارن مال داماداس چون میگن گوشتمون زیر دندونشونه(گوشت همون دخترشونه).بعد خواهرمن چون غریبه بود نه فامیل، میگن غریبه نخوره باید به تن ما بشینه.الان دامادمون باغ خریده شب و روز گرفتارشه سمپاشی و ابیاری و کودو..... ولی میگن هرچی هست بده دامادا که از دخترمون راضی باشن.مثلا خواهرم میره باغ تااوما اکیپ کامل نشستن و کیف میکنن.الان به دومادمون دستور دادن یه اتاقک بزن سرما میاد اذیت نشیم

ببین خانواده دامادمون اینجورین که هرچی دارن مال داماداس چون میگن گوشتمون زیر دندونشونه(گوشت همون دخت ...

پس الان پشیمونن از این کار بخاطر زحمتش اینطور میگید؟

ماهم هیچی پول نداریم فقط شوهرم میخواد با فروختن ماشین و یا گرفتن وام ی زمین بخره درحالی ک نمیدونه چقدر تو قرض می‌ره منم با پدر مادرم مشورت کردن گفتن مناسب نیست بعدا پشیمون میشی خیلی دردسرداره تازه کلی هم باید خرج بکنی براش اونم اگر داشته باشید 

خب یه جا دیگه سرمایه گذاری کنید البته نامحسوس بهش بگو  وگرنه یک عمر بلای جونت میشه مالت

بهش میگم طلا یا چیز دیگه بکنیم یا جای دیگه بخریم میگه فایده نداره جای دیگه خیلی گرونه به پول ما نمیخوره درحالی همین ۱۰۰تومن هم نداره می‌خوام وام بگیره 

پس الان پشیمونن از این کار بخاطر زحمتش اینطور میگید؟ ماهم هیچی پول نداریم فقط شوهرم میخواد با فروخت ...

اگر به عنوان سرمایه میخواید باید هم هزینه کنین هموقت بزارین و رسیدگی.کلی وقت گیر هست.