2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

هیچی رفتن یه زن چرب و چاق تر به پسرشون دادن

به ریش عروسه هم خندیدن

فامیلمون اینجوری شد

نی نی یار جان🙁🙏ایندفعه با سیمکارت پدرشوهر خواهرم 😐😐😐کاربری ساختم...دیگه کل فامیل رو قبضه کردم رحم کن نترکون...منم قول میدم دختر خوبی باشم 😍🤭
2738

من پوست کلفت‌تر از اونی بودم که بخوام جدا شم... هیچوقتم جدا نمیشیم ولی از اینکه روزگارمو تلخ کرد ، زندگیمو تلخ کرد ، گذشتمو خراب کرد و خاطرات افتضاح برام ساخت ، هیچوقت نمیبخشمش و تا تقاص پس نده آروم نمیشم... امااااا امااااا ،یکی از فامیلای همسرم زندگی پسرشو خراب کرد ، عروس بیچارشو داغون کرد ، عروسش طاقت نیاورد جدا شد ، الآن بعداز چندسال زندگی خود مادرشوهره خراب شد‌...‌‌‌‌ شوهرش طلاقش داد ،شاید فکر کنین بدجنسیِ ولی من دلم خنک شد... زندگی یه جوون‌و خراب کرد ، حالا زندگی ۴۰ سالهء خودش خراب شد

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙
من پوست کلفت‌تر از اونی بودم که بخوام جدا شم... هیچوقتم جدا نمیشیم ولی از اینکه روزگارمو تلخ کرد ، ز ...

منم خوشحالم تقاص پس دادن خانواده شوهر منم تقاص پس دادن اما همچنان دارن ادامه میدن

2706