2737
2739

بچه ها من بابام خیلی مریضه خیلی زیاد سکتع کرده فلج هست و کلی مریضی دیگه که مامانم مواظب هست و مراقبت میکنه. یه مدت معذرت میخوام بی اختیاری ادرار ومدفوع گرفته بود همش خودش رو کثیف میکرد هرکاری هم میکردیم قبول نمیکرد پوشک بشه درش میاورد مینداختش دیگه مامانم بیچاره همش تند تند شلوارش و زیرپاش رو تمیز میکرد.عمه هام ازون موقع که کرونا اومده بود بابام رو ندیده بودن تا این اواخر بهشون گفته بودن حالش خیلی بده داره میمیره برید ببینیدش  چندروز پیش اومده بودن خونمون

لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین. از زمانی که وارد نی نی سایت میشم همینطوری دونه به دونه پشم.ام کنده میشه تا زمانی که خارج میشم واسه خودم راحت اپیلاسیون میشم😁کاشکی همه اتفاق های دنیاااا باب دل آدم بوددد.....میشه واسه ظهور امام زمان یه دونه صلوات بفرستی  اللهم عجل لولیک الفرج.  خدایا شکرت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اولا عمه هام همشون بالای ۵۰ سال سن دارن ولی کلی آرایش کرده با ناخن های کاشت و... موقع رفتن مامانم بهشون گفت تروخدا یکم نصیحتش کنید انقدر کثیف کاری نکنه خب منم خسته میشم و...

لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین. از زمانی که وارد نی نی سایت میشم همینطوری دونه به دونه پشم.ام کنده میشه تا زمانی که خارج میشم واسه خودم راحت اپیلاسیون میشم😁کاشکی همه اتفاق های دنیاااا باب دل آدم بوددد.....میشه واسه ظهور امام زمان یه دونه صلوات بفرستی  اللهم عجل لولیک الفرج.  خدایا شکرت
2738

عمه ام درومد بهش گفت ولش کن بابا یه نگاه به خودت بنداز دیگه ریخت و قیافه ایی برات نمونده بذار همینجوری هی زیرپاش کثیف کاری کنه تا بمیره بدرک چرا انقدر خودتو اذیت میکنی    بچه ها دلم آتیش گرفت

هم واسه بابام هم واسه مامانم  

شوهر من پارسال مراقبت نکرد کرونا گرفت آورد به من وبچه ها انتقال داد

بهش گفتم اینسری کرونا بگیری میری خونه مامانت اونها رو مبتلا میکنی والاح ما چرا باید جور اینا رو بکشیم یکم هم مادر خواهرشون جورشون رو بکشن انقدر سنگشونو به سینه میزنن 

شمام بهشون بگین بیان از برادرشون چن روز مراقبت کنن حالی‌شون بشه دنیا دست کیه 

2706