2737
2734
عنوان

بنظرتون کار اشتباهی کردم؟

187 بازدید | 23 پست

امروز با نامزدومو مادرم رفتیم که یه گردنبندکوچیک بگیریم (چون هنوز محرم نیستیم مادرم باهامون میاد نمیزارن تنها جایی بریم) بعدش جای پارک نبود پارکینگ جانبود نمیشد ماشینو همینجور ول کرد تو خیابون چون ماشین پدرشه مال خودش نیست میترسید منم گفتم  مامان تو ماشین بمون اونم اون لحظه هیچی نگفت گفت باشه  خدا شاهده فقط ۲۰ دیقه طول کشیدبعدش برگشتیم خونه مادرم قیامت بپا کرد..منم ب نامزدم گفتم که نباید تو ماشین میذاشتیمش بی احترامی شد ب مادرم .وایسین بقیشو میگم الان

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اگه قرار بود تو ماشین بذاریدش نباید اصن میبردید. مامانتم ماشالا ازون متعصبای بی درکه ها حالا مثلا تو خیابون باهم تنها باشید چی میشه انگار

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@
2738
اونم گفت تو درست میگی زنگ زد از مادرم عذر خواهی کرد الان مادرم میگه نباید بهش میگفتی باز مغزمو خورد

خواهر ببین الان اول نامزدیته تاآخر دوران عقد یاحتی چندسال اول عروسی این صحبتا و برداشتهای اشتباه هست پس خودتو محکم کن 

منم همینجوربودم هرچی میگفتم و هرکارمیکردم ناراحت میشدن همه ولی خودم حق ناراحتی نداشتم 

البته زیادم این کارت درست نبوده چون مامانتم بنده خدا اومده شایددوست داشته یه نظریم بده 

هیچوقت نه همسرتو کوچیک کن نه خونوادتو

همسرمردی زحمتکش
حالا توی ۲۰ دقیقه چه اتفاقی میخواد بیوفته...واقعا کاش خانواده ها کمی اجازه شناخت و صحبت کردن خصوصی م ...

واقعا نمیدونم چرا اینجوری میکنن دختردایی م طفلی عقد کرده اما مادرش حتی چت کردنشون رو هم چک میکنه😐

سالی می گذرد و سالِ دیگری از راه می رسد و همه چیز در تو زشت تر و پلیدتر می شود "وطنم"...محمود درویش

الانم دیگه کمتر گیرمیدن ما شانس نداریم من خودم نامزد بودم میرفتم مثلا شام خونه مادرشوهرم مامانم ۱ساعت بعد هنوزشام نخورده انقدرزنگ میزد که برگرد و اعصابم بدتر خوردمیشد 

همسرمردی زحمتکش
تازه مثلا این ۳ ماه قبل عقد قراره همو بشناسیم چطور بشناسمش؟

ببین هرجوری شده سعی کن بشناسی دوران مامان من اینجوری بوده واقعا من الان با خیلی پسرا دوست معمولیم میرم بیرون میام مامانمم در جریانه عکسام و به خانوادمم نشون میدم...ولی خانواده های متعصبم زیادن ..حالا شرایط خانواده و خیلی چیزا تاثیر داره ولی اگه قراره بری توی زندگی هرجوری شده طرفت و بشناس چون ممکنه بعدا خودتو نفرین کنی که چرا اینکارو نکردم...به مادرتم هیچی نگو جز اینکه من حق دارم با طرفم چند دقیقه تنها باشم

2706