2737
2734

اگر یک هفته از اخرین علائم بگذره خیر،من اینجوری خوندم

میلیاردها انسان در جهان متولد شده اند؛ اما هیچ یک اثر انگشت مشابه نداشته‌اند. اثر انگشت تو، امضای خداوند است که اتفاقی به دنیا نیامده‌ای و دعوت شده‌ای تو منحصر به فردی مشابه یا بدل نداری تو اصل اصل هستی و تکرار نشدنی وقتی انتخاب شده بودن و منحصر به فرد بودنت را یادآوری کنی؛ دیگر خودت را با هیچکس مقایسه نمی‌کنی و احساس حقارت یا برتری که حاصل مقایسه کردن است از وجودت محو می‌شود.    #حسین الهی قمشه ای

فک نکنم چون میگن واکسن شو 6 ماه بعد درگیری بزن. ولی در هرصورت بدن ضعیفه قرص ویتامین سی جوشان بخوره بدنشو توقگیت کنه ان شاء الله ک نیست

خدایا بهم صبر بده تا حکمت کاراتو بفهمم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اره.من دوستم ۱۴روز قرنطینه بود ۸ روز بعدش من رفتم دیدمش ازش گرفتم.الانم کل خونوادم کرونا گرفتن

خوب جراتی داشتی ک رفتی!! اینقد میگن مواظب باشید واسه همینه دیگه

در صورتی ک ازمایش منفی باشه دیگه مشکلی نیست.ممکنه یکی ده روزه ازمایشش منفی باشه یکی یکماه

2738
اره.من دوستم ۱۴روز قرنطینه بود ۸ روز بعدش من رفتم دیدمش ازش گرفتم.الانم کل خونوادم کرونا گرفتن

توی قرنطینه بودن دلیل بر خوب شدن کامل نیست باید بره دوباره آزمایش بده بعضیا دوباره تستشون مثبت میشه میتونه یکماه بیماری طول بکشه

خوب جراتی داشتی ک رفتی!! اینقد میگن مواظب باشید واسه همینه دیگه در صورتی ک ازمایش منفی باشه دیگه مش ...

اره من اصلا حواسم نبود .اخه ۳هفته میگذشت گفتم چیزی نمیشه ولی بعد ۵ روز دیدم به به....

2706