2703
2553

به مادرشوهر ربطی نداره 

خدایا شُکرت که من مامان یه نی نی سالم و صالح و زیبا شدم، ♥️دوست عزیزم میشه واسه اینکه نی نی ام،سروقت خودش سالم بیادبغلم یه صلوات بفرستی،ممنونم🤗..خدایا نی نی ام رو سالم سروقت خودش بزاربغلم آمین♥️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

سریع تر مجبورش میکنم بریم به نام بزنه تا مادرشوهر منصرفش نکرده

یه عده ام هستن وقتی استارتر میگه شوهرم روزی دوبار سرمو میزاری لب باغچه گوش تا گوش میبره و هرروز کتکم میزنه و محدودم  میکنه میگن اشکال نداره  شوهرت دوست داره به حرف نی نی سایتیا گوش نکن زندگیتو خراب نکن برو بغلش کن بزار از دلش دربیاد😐 جالبه فک میکنن هرکی تشویق به پذیرش ظلم بکنه میگن عاقلو بالغو زندگی نگه داره تا یکی میگه فلانی از حقت دفاع کن میگن به حرف این بچه های کم سنو سالو مجرد گوش نکن .از نظر من اینا چندش ترین تفکراتو دارن اما فک میکنن خییلی عاقلن
2714

قطعا میگم پدر شوهرم خودش زنشو راضی کنه اول بعد بزنه- چون اونم ۶۰ساله برای اون زندگی زحمت کشیده سهم داره داخل اموال    

وگرنه نارضایتی باشه خیر نمیکنه واست اون مال   به حرفای اینای میگن به مادر شوهرت ربطی نداره گوش نکن چرت میگن  

سلام  میخاستم  بگم من ۶ساله اینجاعضو هستم  و این کاربری هفتمم هست😎بقیه کاربری هام بخاطر بعضی از مساعل تعلیق شد *چندتاشم  خودم تعلیق کردم خودمم معرفی نمیکنم 💙چون اکثرتون منو میشناسین 😊باز نمیخام دشمن تراشی بشه  خلاصه خاک خورده ای سایتم  ✋ از ۸سال پیش کاربر خاموش بودم  (و یه نصیحت برای شماها دارم طبق تجربیات من در این چندین سال  هیچ چیز اینجا باور نکنین اعصاب خودتونو خورد نکنین  زندگی تونو رو بخاطر حرفای بقیه خراب نکنین از کسی مشورت نگیرین اینجا اصلا  چون چیزی جز پشیمونی نصیب تون نمیشه  لطفا وقتی  تحت تاثیر حرفای کاربرای اینجا قرار گرفتین کاری انجام ندین 😑-دل کسی نشکنین اینجا  دو روز دنیا ارزش هیچی نداره این سایت که  در مقابل دنیا که زره ای نیست) اینجا پر از ادمای جور وا جور ۹۰در صد شونم به درد نمیخورن😂  ولی  اون ۱۰درصد باقی مونده  خیلی خانوم های گلی هستن  امید وارم وقتی وارد سایت میشین اون ۹۰درصد جلو چشم تون نباشن😂  (البته محاله  این اتفاق  پس مجبور به تحمل هستین😁)شما به خانومی خودتون ببخشین شون
گیرنده و دهنده راضی ، گور بابای ناراضی 😐😐

ع چطور بحث دادن مهریه میاد میگن  مرد بعد از ازدواج  هر چی داره باید با زنش نسب کنه چون اونارو  با کمک هم به دست اوردن حالا زن شد هیچ کاره؟  خودتون  یا مادرتون جای اون زن بزارین 

سلام  میخاستم  بگم من ۶ساله اینجاعضو هستم  و این کاربری هفتمم هست😎بقیه کاربری هام بخاطر بعضی از مساعل تعلیق شد *چندتاشم  خودم تعلیق کردم خودمم معرفی نمیکنم 💙چون اکثرتون منو میشناسین 😊باز نمیخام دشمن تراشی بشه  خلاصه خاک خورده ای سایتم  ✋ از ۸سال پیش کاربر خاموش بودم  (و یه نصیحت برای شماها دارم طبق تجربیات من در این چندین سال  هیچ چیز اینجا باور نکنین اعصاب خودتونو خورد نکنین  زندگی تونو رو بخاطر حرفای بقیه خراب نکنین از کسی مشورت نگیرین اینجا اصلا  چون چیزی جز پشیمونی نصیب تون نمیشه  لطفا وقتی  تحت تاثیر حرفای کاربرای اینجا قرار گرفتین کاری انجام ندین 😑-دل کسی نشکنین اینجا  دو روز دنیا ارزش هیچی نداره این سایت که  در مقابل دنیا که زره ای نیست) اینجا پر از ادمای جور وا جور ۹۰در صد شونم به درد نمیخورن😂  ولی  اون ۱۰درصد باقی مونده  خیلی خانوم های گلی هستن  امید وارم وقتی وارد سایت میشین اون ۹۰درصد جلو چشم تون نباشن😂  (البته محاله  این اتفاق  پس مجبور به تحمل هستین😁)شما به خانومی خودتون ببخشین شون
حس نمیکنی شاید تو فشار بخواد بکنه اینکارو و بین زن و بچش گیر کرده؟عذاب وجدان نمیگیرید؟

نه  حقمه قولشو داده جرا باید عذاب وجدان بگیرم

مگه خونه ای که خودش نشسته رو میخواد به نام بزنه؟

یه عده ام هستن وقتی استارتر میگه شوهرم روزی دوبار سرمو میزاری لب باغچه گوش تا گوش میبره و هرروز کتکم میزنه و محدودم  میکنه میگن اشکال نداره  شوهرت دوست داره به حرف نی نی سایتیا گوش نکن زندگیتو خراب نکن برو بغلش کن بزار از دلش دربیاد😐 جالبه فک میکنن هرکی تشویق به پذیرش ظلم بکنه میگن عاقلو بالغو زندگی نگه داره تا یکی میگه فلانی از حقت دفاع کن میگن به حرف این بچه های کم سنو سالو مجرد گوش نکن .از نظر من اینا چندش ترین تفکراتو دارن اما فک میکنن خییلی عاقلن
ع چطور بحث دادن مهریه میاد میگن  مرد بعد از ازدواج  هر چی داره باید با زنش نسب کنه چون اون ...

مرده و قولش، میخاس قول نده که خونه میزنم به نامت😎👋

کاش معنی حرفایی که میگینو بدونین💘💔
قطعا میگم پدر شوهرم خودش زنشو راضی کنه اول بعد بزنه- چون اونم ۶۰ساله برای اون زندگی زحمت کشیده سهم د ...

مادر شوهر مهم نیست .مهم اینه حس میکنم پدر بین پسر و همسر گیر کرده و کلی فشار روشه . دلم برا اون پدر میسوزه.مادر شوهر تو خواسگاری بارها خودش گف این خونه مال پسرمه پس حقی نداره

نه  حقمه قولشو داده جرا باید عذاب وجدان بگیرم مگه خونه ای که خودش نشسته رو میخواد به نام بزنه؟

نه ولی خونه خودش قدیمی هس این خونه نو هست و گف برا پسرمه دیگه ما نیاز نداشتیم خودشون استفاده کردن الان بعد ده سال مادر شوهر گفته پسرم پدر زنش پولداره این خونه برا اون یکی بچم.پدر همسرم هم گفته تا زندم بنامش میکنم چون قول دادم

2706