2726

۲۲سالمه احساسی که بچگی که توسط مادرم کشته شد وتوسط پدرم نادیده گرفته شد 

وافسردگی که گزیبانم شده وذهنی که رنج میبره وروحی که آسیب دیده وخاطراتی که فراموش نمیشن 

ومنت های اطرافیان وقضاوت هاشون 

بی محبتی ازسمت اطرافیانم 

همسری که تابحثمون میشه گمشو برو.... 

ومنی که بی پناه ترهستم 

وبدگویی های اطرافیان... 

وگریه هاوسردرد های بی امانم 

وحمله های عصبی 

چجوری خوب باشم چجوری دلم میخواد کسایی که بهم میگن خب باش زندگی کن شکر کن 

ازنزدیک ببینم بگم چطوری اخه لعنتی چرافقط حرف میزنی حال من بده 

کاش مادرم هیچ وقت منو بدنیا نمیورد هیچ وقت 

خدایا هزاربارتورشکر بخاطر اتفاقای خوبی که قرار برام بیوفته.... 

روان پزشک عزیزم😞

تو یه کتاب خوندم ...ما تو این دنیا قادر به درک ثواب فرستادن صلوات نیستیم  تو اون دنیا میفهمیم که چقدر با ارزش بوده....سعی کنید تا میتونین صلوات بفرستین در حال ظرف شستن،انجام کارهای خونه،پیاده روی و......هم باعث میشه فکرای ناراحت کننده نکنی هم بی نهایت ثواب داره...نیازی نیست صلوات شمار دستت بگیری و بشمری...ارادتمند همه خانومای گل نینیسایتی که تنها دوستان منن❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلامتی  و امنیت  فقط  اینا مهمت

گاهی دوسِت دارم هایی که نثار دیگری می کنی،او‌ را می ترساند، از خودش، از هویتی که سال هاست برای خود ساخته، ناگهان عشقی را نثار او می کنی که از زمان نُطفه تا امروز حتی از مادر خود ندیده،مانند نابینایی که بعد از عمری چشمانش به روی نور شدیدی باز شود، چیزی را به او عرضه می کنی که برایش غریب است، شاید خودت ندانی اما، با هربار «دوستت دارم» هایت،خنجری به هویت سرد و‌ بزدل اش می کِشی، او‌ با خیانت ، با رفتن،تو را می کُشَد، تا کُشته نشود،احتمالاًبا کمی گذر عمر ‌متوجه خواهی شد، روزی که واژگان درست را نثار مخاطب اشتباه نکنی، یاد می گیری که بعضی واژه ها آدم‌ها را می ترساند،هرچند زیبا.✍️ 
2728
سلامتی  و امنیت  فقط  اینا مهمت

امنیت یعنی چی 

من که ترس سقف بالا سردارم همیشه خدا 

سلامتی که روحم درعذابه 

امنیت یعنی چی  من که ترس سقف بالا سردارم همیشه خدا  سلامتی که روحم درعذابه

ذهنت .

فقط روی ذهنت  کار کن.

اگر دور از جون  الان سرطان داشتی چی؟

گوش  کن ببین چی میگم..خیلی روی ذهنت کار کن

گاهی دوسِت دارم هایی که نثار دیگری می کنی،او‌ را می ترساند، از خودش، از هویتی که سال هاست برای خود ساخته، ناگهان عشقی را نثار او می کنی که از زمان نُطفه تا امروز حتی از مادر خود ندیده،مانند نابینایی که بعد از عمری چشمانش به روی نور شدیدی باز شود، چیزی را به او عرضه می کنی که برایش غریب است، شاید خودت ندانی اما، با هربار «دوستت دارم» هایت،خنجری به هویت سرد و‌ بزدل اش می کِشی، او‌ با خیانت ، با رفتن،تو را می کُشَد، تا کُشته نشود،احتمالاًبا کمی گذر عمر ‌متوجه خواهی شد، روزی که واژگان درست را نثار مخاطب اشتباه نکنی، یاد می گیری که بعضی واژه ها آدم‌ها را می ترساند،هرچند زیبا.✍️ 
ان الانسان لفی خسر،شدیم دیگه خوب وبد قاطی شده،شما اول درآمدی دست وپا کن بعد از همشون فرار کن بهترین ...

چجوری 

گاهی دلم میخواد فرارکنم جایی که دست هیچکس بهم نرسه یا یه خانواده پولدار منو ببرن پیش خودشون 

فکرای مسخره توهم 

ذهنت . فقط روی ذهنت  کار کن. اگر دور از جون  الان سرطان داشتی چی؟ گوش  کن ببین چی ...

چطوری درد دارم دزد 

حال روحیم خرابه 

من با شوهرم مشکل دارم و حالم بده و از نظر روحی بهم ریخته ام ،دارم میرم پیش مشاور ،توصیه میکنم‌بهت شما هم بری عزیزم . به خدا ما زنها گناه داریم این جنس نر بی خاصیت اینقدر اذیتمون میکنند 

قانون و اسلام هم دست و پامون رو بستن 😟

همیشه پسمانده گرگ را سگها می درند .
2706