2733
2734
عزیزم معلوم نیست تا کی زنده باشیم . پس لذت ببر از داشته هات و خیر هم باش و ببخش به بقیه

من به جهیزیه ویتیم وهرچی بتونم میدم ولی اینجا مشکل خودم هستم.. فقط لباس شیک از دل نمیاد بپوشم

تازه ملتفت شدم که:هرچه دلم خواست نه آن می شود.. هرچه خدا خواست همان میشود 🤗 🤗 من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست...... خدایا خودت که جریان ومیدونی... الهی آمین 🤲🤲🤲 

حالا من نمیتونم یه لباس زیاد بپوشم میبخشم دوباره میگیرم .امروز رفتم بیرون چشم یه لباس گرفت ولی نخریدم الان مثل خر پشیمونم دلم میخاد زنگ بزنم شوهرم کلی قر بزنم بهش😭

جای بعضی از ادما در زندگی      پر نمی شود       زخم میشود       و تا ابد می ماند                      مثل جای خالی مادر💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ننه حسین رو من از اون زمان که عضو شدم همون سال ۸۷یادمه ولی کاربری قدیمیم رو پیدا نکردم تو کلوپ سرکلاژی ها بودم من و الان یاد اون زمان افتادم واقعا یادش بخیر مثل برق و باد گذشت

افرین 

عادت کردین مچ طرفو بگیرین.. من دروغ ندارم بگم که... سریع لایک می‌فرستیم 

تازه ملتفت شدم که:هرچه دلم خواست نه آن می شود.. هرچه خدا خواست همان میشود 🤗 🤗 من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست...... خدایا خودت که جریان ومیدونی... الهی آمین 🤲🤲🤲 
2731
من به جهیزیه ویتیم وهرچی بتونم میدم ولی اینجا مشکل خودم هستم.. فقط لباس شیک از دل نمیاد بپوشم

خدا خیرت بده عزیزم پس برای خودتم خرج کن و لباسای نو بپوش اگه کهنه شد خب باز میخری چه ایراد داره

شادی روح مادرشوهرم صلوات بفرستید  اَستَغفِرُالله رَبّی وَ اَتوبُ اِلَیه 
حالا من نمیتونم یه لباس زیاد بپوشم میبخشم دوباره میگیرم .امروز رفتم بیرون چشم یه لباس گرفت ولی نخرید ...

خوشبحالت کاش منم اینجوری میتونستم بخرم.. 

خدا خیرت بده عزیزم پس برای خودتم خرج کن و لباسای نو بپوش اگه کهنه شد خب باز میخری چه ایراد داره

بخدا هرکاری میکنم یه لباس نو دارم مثلا از دلم نمیاد بپوشم.. واسم مشکل شده

2738
ننه حسین رو من از اون زمان که عضو شدم همون سال ۸۷یادمه ولی کاربری قدیمیم رو پیدا نکردم تو کلوپ سرکلا ...

بادش بخیر واقعا الان تو این تاپیک واقعا جای ننه حسین خالی بود😭😭😭

باز شوهر بی بهانه با ادایی کودکانه هیکل چون استوانه میکند غر غر به خانه یادم آید روز اول گردنش گج. دست و پا شل پیش بابا موش میشد سر خیش تا گوش می شد دختری افتاده بودم مهربان و ساده بودم نرم و نازک شاد و چابک چشمهایم همچوو آهو عطر موهایم چو شب بو می شنیدم از لب او : حرفهایی همچو جادو : من غلام خانه زادت جان دهم هر دم به یادت گر نیایی خانه ی من میگریزد روحم از تن بعد از آن گفتار زیبا خام گشتم من همانجا 😄 شد به پا جشن عروسی کیک و شام ودیده بوسی بعد از آن دیگر ندیدم هرگز آن اوقات بی غم قسمتم یک مرد جاانی اندکی لوس و روانی بی اراده همچو یابو پر خور و مغرور و پر رو هرکه کرد این دوره شوهر خاک بر سر گشت و حیران شد پشیمان شد پشیمان شد پشیمان 😂😂                     
خوشبحالت کاش منم اینجوری میتونستم بخرم.. 

یه دو سه بار برو بازار هر چی دیدی بگیر عادت میکنی 😁

جای بعضی از ادما در زندگی      پر نمی شود       زخم میشود       و تا ابد می ماند                      مثل جای خالی مادر💔
ی روزه برو چندین دست لباس بخر

اتفاقا رفتنی چند دست باهم میگیرم

عجیبه🙄بندازدور..تندتندخریدکن عادت میکنی

واسه خودم عجیب تره

2706