2726

که کهنه میشه بندازم کنار.. اون میپوشم تاپدرش دربیاد.. پیش شوهرم لباس تروتمیز میپوشم ولی وقتی اون نیست پیش دخترام  نه... خیلی دست ودل باز وخیر هستم ولی به خودم ولباس پوشیدم بها نمیدم.. یه لباس بگیرم نو نگهش میدارم از دلم نمیاد زیاد بپوشم خراب شه... تو روخدا اگه راهکاری دارین بگین بلکه درست شم.. اصلا دوست ندارم اینجوری باشم.. 

تازه ملتفت شدم که:هرچه دلم خواست نه آن می شود.. هرچه خدا خواست همان میشود 🤗 🤗 من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست...... خدایا خودت که جریان ومیدونی... الهی آمین 🤲🤲🤲 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اومدم ببینم بقیه چی میگن، خودم هم همینم البته دوز پایینتر

یا مولاتی یا فاطمه اغیثینی... یا اله العاصین! برای من گناهکار روسیاه معجزه کن... هر کس امضام رو خوند و دعام کرد بهم بگه تا منم دعاش کنم، خیلی مستاصلم😔
2728
اونوقت چجور دست ودلبازی وخیر.. میشه مثال بزنی

ببین مثلا به هرکس بتونم کمک میکنم.. به همه تعارف درست وحسابی میکنم.. واسه تولد اطرافیانم گول خرج میکنم ولی به خودم نه

تازه ملتفت شدم که:هرچه دلم خواست نه آن می شود.. هرچه خدا خواست همان میشود 🤗 🤗 من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست...... خدایا خودت که جریان ومیدونی... الهی آمین 🤲🤲🤲 

من هفته پیش یک ملیون بابت خودم به دکتر پول دادم  خیلی ناراحتم  چون پول حداقل ۱۵ روز خرجیمون بود  کاش لباس میخریدم  نمیسوختم 😢😢

میشه برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید ممنون میشم  خدایا شکرت بابت همه چی 
سعی کن لباسهای اضافه رو بندازی بره یا بدی به کسی تا مجبور شی لباس جدید بخری .کلا فقط با لباس خریدن م ...

فقط لباس وگرنه چیزهای دیگه خرج اضافی دارم

من هفته پیش یک ملیون بابت خودم به دکتر پول دادم  خیلی ناراحتم  چون پول حداقل ۱۵ روز خرجیمو ...

انشالله که همیشه سلامت باشی

اونوقت چجور دست ودلبازی وخیر.. میشه مثال بزنی

سلام خوبی گلم 

درود بر کاربر قدیمی سایت چقد خوبه از شماها انرژی میگیرم 😘💚💙♥️😘

دوستانی که شوهرشان  دست بزن داره ،فحاشی و بددهنی می‌کنه         مردای که دارند ولی خسیسن و خرج نمیکنن       اونایی که رفیق بازن بیشتر وقتشان بیرون خونه هستند      و یا خانواده شوهر دخالت میکنند     کسانیکه همسایه براشون مزاحمت ایجاد می‌کنه       برای حل این دغدغه ها میتوانید                                          خواهر گلم برای مشاوره هیچ هزینه ای از شما دریافت نمیکنند           ........ فقط خانمهای متاهل که برای حل مشکلاتشان به هر جایی مراجعه کردن و همه راههای پیش رو و پیشنهادی امتحان کردکردن .ولی متاسفانه موفق نشدن  ...‌‌‌‌‌.....؟؟؟؟.                        پاسخگو هستیم ..‌.........
2706