1874
2079

که کهنه میشه بندازم کنار.. اون میپوشم تاپدرش دربیاد.. پیش شوهرم لباس تروتمیز میپوشم ولی وقتی اون نیست پیش دخترام  نه... خیلی دست ودل باز وخیر هستم ولی به خودم ولباس پوشیدم بها نمیدم.. یه لباس بگیرم نو نگهش میدارم از دلم نمیاد زیاد بپوشم خراب شه... تو روخدا اگه راهکاری دارین بگین بلکه درست شم.. اصلا دوست ندارم اینجوری باشم.. 

تازه ملتفت شدم که:هرچه دلم خواست نه آن می شود.. هرچه خدا خواست همان میشود 🤗 🤗 خدایا خودت که جریان ومیدونی... الهی آمین 🤲🤲🤲 

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2087
اونوقت چجور دست ودلبازی وخیر.. میشه مثال بزنی

ببین مثلا به هرکس بتونم کمک میکنم.. به همه تعارف درست وحسابی میکنم.. واسه تولد اطرافیانم گول خرج میکنم ولی به خودم نه

تازه ملتفت شدم که:هرچه دلم خواست نه آن می شود.. هرچه خدا خواست همان میشود 🤗 🤗 خدایا خودت که جریان ومیدونی... الهی آمین 🤲🤲🤲 
2050

من هفته پیش یک ملیون بابت خودم به دکتر پول دادم  خیلی ناراحتم  چون پول حداقل ۱۵ روز خرجیمون بود  کاش لباس میخریدم  نمیسوختم 😢😢

میشه برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید ممنون میشم  خدایا شکرت بابت همه چی 
سعی کن لباسهای اضافه رو بندازی بره یا بدی به کسی تا مجبور شی لباس جدید بخری .کلا فقط با لباس خریدن م ...

فقط لباس وگرنه چیزهای دیگه خرج اضافی دارم

من هفته پیش یک ملیون بابت خودم به دکتر پول دادم  خیلی ناراحتم  چون پول حداقل ۱۵ روز خرجیمو ...

انشالله که همیشه سلامت باشی

اونوقت چجور دست ودلبازی وخیر.. میشه مثال بزنی

سلام خوبی گلم 

درود بر کاربر قدیمی سایت چقد خوبه از شماها انرژی میگیرم 😘💚💙♥️😘

👈👈پیشگیری  ،👈👈بهتر از درمان 👈👈سردی و بی توجهی 👇👇و خیانت ،کتک زدن ،بددهنی وبدلی،خودخواهی و دخالت‌های بی جا مادر شوهر و خواهر شوهر و جاری های بظاهر دوست ،رفیق بازی شوهر ،خسیس بودن ،    👇👇👇 برای پیشگیری و مقابله با خشونت‌ها      کمتر از یه هفته به راحتی بر افکار و رفتار ناسالمشان غلبه کنید.      ✌️✌️👍👍👏👏😎😎.                                                                     جواب .. فقط در خصوصی ،و راهنمایی از طریق تلگرام ،واتساپ،مشاوره تلفنی،                                   برای دریافت اطلاعات بیشتر در خواست بدین خصوصی ........ فقط خانمهای متاهل که برای حل مشکلاتشان به هر جایی مراجعه کردن و همه راههای پیش رو و پیشنهادی امتحان کردند..............‌‌ .ولی متاسفانه موفق نشدن  ...‌‌‌‌‌.....؟؟؟؟.                        پاسخگو هستیم ..‌......... لطفاًمجرد و آقایون درخواست ندین .........‌‌..                                                                                 جهت اطلاع.. بصورت طب سنتی هستند...مشاوره رایگان می‌باشد ...       این روش اصلاح رفتاری به هیچ عنوان به دعا و طلسم و جادو ارتباطی نداره ..........در واقع با آموزش یک روزه براحتی آرامش و حمایت همسر به اراده شما به زندگی مشترک دعوت کنید  ..............جهت یادآوری دوستان الخصوص خانمای متاهل و محترم  👇👇👇     تخصص ما اصلا ربطی به دعا و طلسم و جادو نداره!!  ولی قطعاً رفع مشکل خواهد شد .در ضمن رایگان می‌باشد
2104
عزیزم معلوم نیست تا کی زنده باشیم . پس لذت ببر از داشته هات و خیر هم باش و ببخش به بقیه

من به جهیزیه ویتیم وهرچی بتونم میدم ولی اینجا مشکل خودم هستم.. فقط لباس شیک از دل نمیاد بپوشم

حالا من نمیتونم یه لباس زیاد بپوشم میبخشم دوباره میگیرم .امروز رفتم بیرون چشم یه لباس گرفت ولی نخریدم الان مثل خر پشیمونم دلم میخاد زنگ بزنم شوهرم کلی قر بزنم بهش😭

بیست بهمن فکر میکردم تلخترین روز عمرم باشه وقتی خواهرزاده نازنینمو به خاک سپردیم همبازی و ناجی دوران بچگیام روزی ک مامانمو واسه بار اخر میدیدم ...از بازی روزگار خبر نداشتم ....نمیدونستم زندگی چه خواب نحسی برام دیده همون شب بعد از خاکسپاری بی خداحافظی و با چشم گریون از اونجا زدم بیرون ....نشد دیگه مامان مهربونمو ببینم تا ۱۵فروردین نحس ک تو بهت و تعجب نیمه های شب زنگ زدن همسرم و خبر فوت عزیزترینمو دادن ...باگذشت یکسال هنوزم سخته باورم شه ک مامانم تنهام گذاشت و رفت خیلی غریبانه و بی خداحافظی ...وقتی مامانم گذاشتن زیر خاک انگار قلب منو هم باهاش دفن کردن همش فکر میکنم یه تیکه از وجودمه کمه💔💔💔خدایا داغ خیلی سنگینی گذاشتی رو دلم تنها و بی پناهم کردی منو ببر تو اغوش مامانم لطفا🤲

ننه حسین رو من از اون زمان که عضو شدم همون سال ۸۷یادمه ولی کاربری قدیمیم رو پیدا نکردم تو کلوپ سرکلاژی ها بودم من و الان یاد اون زمان افتادم واقعا یادش بخیر مثل برق و باد گذشت

افرین 

عادت کردین مچ طرفو بگیرین.. من دروغ ندارم بگم که... سریع لایک می‌فرستیم 

من به جهیزیه ویتیم وهرچی بتونم میدم ولی اینجا مشکل خودم هستم.. فقط لباس شیک از دل نمیاد بپوشم

خدا خیرت بده عزیزم پس برای خودتم خرج کن و لباسای نو بپوش اگه کهنه شد خب باز میخری چه ایراد داره

شادی روح مادرشوهرم صلوات بفرستید  اَستَغفِرُالله رَبّی وَ اَتوبُ اِلَیه