2737
2734
عنوان

با چ کاری پول درمیارین😔

| مشاهده متن کامل بحث + 3109 بازدید | 127 پست
چ کاری میکنی شما عزیزم؟

تو ضیح دادم چنبار گلم به دوستان حالی دوباره تایپ کنم ندارم😂

چرا بزایم پسری جامو بندازه پشت دری روم بکشه پالون خری عروسم بگه جادوگری   عوضش میزایم دختری جامو بندازه تو پنج دری روم بکشه لحاف زری دامادم بگه تاج سری.😁🤣👑👑

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اسی اگرمیتونی برو کاشت و ژلیش ناخن یاد بگیر ،دم و دستگاهشو بخر یه گوشه از خونتو وسیله بچین و تو خونه ...

چقده درآمدش میتونم زود یاد بگیرم یانه

فقط یه صلوات برای حل مشکل پدرم و خانوادم😔
میدونم عزیزم  پسرخاله همسرم اینکارو میکرد ولی کلی ضرر کرد  چندتا جنس برا ما هم اورده بود ...

حالا اینا که لوازم ارایش هستن برند لدورا هم معروفه والا منم تعریف برندشو شنیدم فقط.. ما سفارش میدیم میارن در خونشون هزینه ای نمیکنیم ضرری نیست چی بگم والا

چرا بزایم پسری جامو بندازه پشت دری روم بکشه پالون خری عروسم بگه جادوگری   عوضش میزایم دختری جامو بندازه تو پنج دری روم بکشه لحاف زری دامادم بگه تاج سری.😁🤣👑👑
2731

خانما بنظرتون فروش آویشن وچای کوهی عسل طبیعی مثلا قند تزیینی و وقتی باغمون میوه داد لواشک درست کنم ازطریق اینستا میگیره؟ چون شهر کوچیک فروش حضوری زیاد جالب نمیشه فروش اینترنتی میگیره؟ 

فقط خدا کافیه ❤️ وزن شروع 72 هدف 65 ❤️من میخوام ومیتونم که بهش برسم 💪
چقده درآمدش میتونم زود یاد بگیرم یانه

هر کاری بستگی به استعداد و علاقه داره...

اونحور که شنیدم اگر ارایشگاه میز اجاره کنی و کارت خوب باشه درحدی که سری بعدی هم بیان پیش خودت بالای ۱۰  درامد داره ولی خونه مسلما کمتر درمیاری..البته میتونی پیج اینستا و تل بزنی و مشتری جذب کنی

سوگلی خدا منم💜
2738
هر کاری بستگی به استعداد و علاقه داره... اونحور که شنیدم اگر ارایشگاه میز اجاره کنی و کارت خوب باشه ...

ماهی ده تومن دمو دستگاهش گرونه از کجا باید یا بگیرم

چرا دنبال کار اینترنتی هستی ؟ سنت کمه برو مهارت یاد بگیر . شغلی که برای خودت باشه . مثلا نقره سازی ...

میخوام شوهرم نفهمه چون مخالفه اگه کاری بلدین پیشنهاد بدین

2706