موضوع بحث

زیگیل ناحیه تناسلی.....تا حالا کسی زده

2400 بازدید | 18 پست
من الان هفته 6 بارداری هستم

چند ماه قبل بارداری زدم و با دارو کمی خوب شد

اما از زمانی که باردار شدم بازم رشد کرده و چند تای دیگه هم زده

خطرناکه؟مشکلی خدای نکرده برای جنین پیش نمیاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خدایا کمکم کن تو مراحل زندگیم
1390/11/01
|
22:40
عزیزم برای جنین مشکلی نداره تا زمانی که با هاش برخورد نکنه یعنی اگر بخوای زایمان طبیعی کنی ممکنه نی نی موقع دنیا اومدن مبطلا بشه ولی تا زمانی که تو شکمته هیچ مشکلی پیش نمی اد باید سزارین بشی دیگه

فروش ویژه پوشاک و کیف و کفش زنانه


تا %60 تخفیف + %15 تخفیف بیشتر با کد: wds-15

زگیل ناحیه تناسلی، بیماری عفونی ناحیه تناسلی است که معمولا از راه تماس جنسی منتقل می‌شود. عامل این بیماری ویروسی است که بیش از 100 نوع دارد و برخی از انواع آنها می‌توانند این بیماری را ایجاد کنند. ویروس‌های عامل زگیل معمولی که روی سایر نقاط بدن مانند دست و پا دیده می‌شود با ویروسی که باعث ابتلا به زگیل تناسلی می‌شود، متفاوت‌اند. این ویروس‌ها بیشتر در مخاط پیشابراه، مخاط دهان، حنجره، نای و راست روده وجود دارند. زگیل تناسلی در محیط مرطوب و گرم به وجود می‌آید و در دوران بارداری رشد سریع‌تری دارد.

زگیل تناسلی یکی از شایع‌ترین بیماری‌های منتقل‌شونده از راه تماس جنسی است. همچنین ویروس در اثر تماس نزدیک با پوست یا مخاط فرد آلوده به فرد سالم منتقل می‌شود و به راحتی از فردی به فرد دیگر سرایت می‌کند. اندازه این زگیل‌ها معمولا حدود 1 تا چند میلی‌متر است و به‌شکل برجستگی‌هایی با سطح صاف یا ناصاف به رنگ پوست یا کمی تیره‌تر یا روشن‌تر دیده می‌شوند. زگیل‌ها گاهی منفرد و گاهی به‌هم‌پیوسته و به شکل توده‌های گل‌کلمی هستند.

زگیل در بسیاری از موارد آنقدر کوچک است که به راحتی قابل مشاهده نیست. محل شایع ایجاد ضایعه در زنان در ناحیه واژن یا مهبل، گردن رحم، مقعد و کشاله ران است. این زگیل در مردان بیشتر در ناحیه آلت تناسلی، کیسه بیضه، ران، و کشاله ران است. بیشتر بیماران به خصوص مردان، علامتی ندارند. تعداد کمی از زنان مبتلا از درد، خارش، سوزش یا خونریزی محل ضایعه ناراضی هستند.

برخی از انواع این ویروس ها باعث سرطان گردن رحم می‌شوند. برخی دیگر می‌توانند باعث ابتلا به سرطان مقعد، سرطان آلت تناسلی، سرطان دهان و گلو شوند. یک فرد ممکن است به بیش از یک نوع ویروس مبتلا شود. شدت و خطر بیماری در کسانی که به دلیلی دچار نقص سیستم ایمنی هستند (مانند مبتلایان به ایدز یا گیرندگان پیوند عضو که از داروهای تضعیف‌کننده سیستم ایمنی استفاده می‌کنند)، بیشتر است.
به اینستاگرامم سر بزنید خیلی چیزای خوشگلی واسه نینی هاتون و تزیین سیسمونیشون هست Http://instagram.com/beautybabyroom
خاله سارا : خوب زگیله دیگه..با لمس حس میکنی...مثه زگیلای روی انگشتان دست و پا...یه دکتر به من گفت که تا وقتی رابطه جنسی نداری به توی وازن سرایت نمیکنه ویروسش و با جراحی سر پایی ورش میدارن...اما اگه توی وازن بره خطرناکه...

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هرچه میکنید نه زیاد به خود بگیرید نه زیاد خود را سرزنش کنید.چراکه انتخاب های شما بر پایه 50% بوده است.همانطور که مال همه بوده.
ارسال نظر شما

کاربر گرامی جهت ارسال پست شما ملزم به رعایت قوانین و مقررات نی‌نی‌سایت می‌باشید