2733
2734

۱۰ به بالا ازاد 

من خودم انسانی ۱۸.۸۰ اینا بودم معدلتو ببر بالا برا دانشگاه و کنکور به دردت میخوره

فقط به   خدای مهربونمون     اعتماد کن و به ائمه متوسل شو برات ناممکن هارو ممکن میکنن❤❤خداااااجونمممم❤میشه دستای منم مث دوستای نی نی سایتم پرکنی میدونم که ناامیدم نمیکنی از امشب امیدم هیییچ احدی نیست فقط امید به رحمتت دارم .پس تنهام نذار   .من تجربه تلخ حاملگی خارج رحم دارم دعا کنید بارداری بعدیم سالم باشه 😢😭
۱۰ به بالا ازاد  من خودم لنسانی ۱۸.۸۰ اینا بودم معدلتو ببر بالا برا دانشگاه و کنکور به دردت می ...

پارسال ۱۷ خورده شدم امسال نمی دونم دیپلم چند میشم 

میدونم کنکور هم رشته خوب نمیارم خانواده ام گفتن بور دانشگاه آزاد میخام بدونم دانشگاه آزاد بدون کنکور قبول میکنه ؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پارسال ۱۷ خورده شدم امسال نمی دونم دیپلم چند میشم  میدونم کنکور هم رشته خوب نمیارم خانواده ام ...

نمیدونم عزیز اینو 

ان شاالله که بهترین رشته بهترین دانشگاه قبول بشی موفق باشی

فقط به   خدای مهربونمون     اعتماد کن و به ائمه متوسل شو برات ناممکن هارو ممکن میکنن❤❤خداااااجونمممم❤میشه دستای منم مث دوستای نی نی سایتم پرکنی میدونم که ناامیدم نمیکنی از امشب امیدم هیییچ احدی نیست فقط امید به رحمتت دارم .پس تنهام نذار   .من تجربه تلخ حاملگی خارج رحم دارم دعا کنید بارداری بعدیم سالم باشه 😢😭
2731