2410
2553
عنوان

خانم های خیلی با سیاست میشه چند لحظه بباین اینجا .! 😻❤

| مشاهده متن کامل بحث + 543 بازدید | 32 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

مثلا تو زندگی خاهری .!  وقتی میریم خونه ی مادر شوهر چطوری با سیاست رفتار کنیم یا چطوری حرف بزن ...

همیشه لبخند بزن پر حرفی نکن. درباره چیزی که نمیدونی نظر نده با احترام حرف بزن. وقتی باهات حرف میزنن به چشماشون نگاه کن اگر درباره بقیه غیبت میکنن همکاری نکن 

وقتی میان خونت از قبل همه چیو آماده کن که بری پیششون بشینی برای خودت حد و مرز تعیین کن 

آروم و شمرده شمرده حرف بزن. لباسای شیک و ساده بپوش. آرایش ملایم داشته باش همیشه عطر بزن. همسرتو با عزیزم جانم صدا کن و بهش احترام بذار. دست خالی نرو خونشون. 

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@
2720
همیشه لبخند بزن پر حرفی نکن. درباره چیزی که نمیدونی نظر نده با احترام حرف بزن. وقتی باهات حرف میزنن ...

واااااای چقدر حرفات قشنگهه خاهری .! 😍😍😍❤

ممنونم از کمکت .♡ 

چرا دسته خالی نرم خونشون ؟! باید همیشه دسته خالی نرم یا چی ؟! 

خاهری منظورم اینکه .! خونه ی مادر شوهر رفتن چطوری با سیاست باشیم یا وقتی اونا میان خونمه ؟! کلا&nb ...

سنگین برو بیا

از خانوادت و اتفاقات تو خونه که اصلا حرفی نزن از خریدات یا قیمتهاشون اگه حرفی زدن فقط لبخند بزن یا فقط گوش بده در حد معقول کمک کن تو کارا به شوهرت احترام بزار جلوشون ولی زیاد نچسب بهش

خونتون اومدن پذیراییت خوب باشه گرم و صمیمی 

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
2714
سنگین برو بیا از خانوادت و اتفاقات تو خونه که اصلا حرفی نزن از خریدات یا قیمتهاشون اگه حرفی زدن فقط ...

وااااای چقدر حرفات قشنگههه خاهری .! 😍😍😍❤

ممنونم از کمکت .♡ 

اجی میشه بیای خصوصی یه مشکل دارم .! 🥺❤

واااااای چقدر حرفات قشنگهه خاهری .! 😍😍😍❤ ممنونم از کمکت .♡  چرا دسته خالی نرم خونشون ؟! با ...

نه اینکه همیشه دست پر بری ولی مثلا از 5 باری که میری 2 یا 3 بارشو یه چیزی ببر به نشونه احترام. یه دور شیرینی بخر یه دور میوه ببر مثلا بگو سر راه دیدم هوس کردم گرفتم یا اصن لازم نیست چیزی بخری وقتی چیزی تو خونه درست می‌کنی‌ براشون ببر بگو به یاد شما بودم مثلا کیک پختی یا آش پختی یا حتی یه شیشه از مربایی که پختی. قشنگ دیزاینش کن ببر بگو دلم نیومد واسه شما نیارم

اینجوری هم هنرتو نشون میدی هم پیششون محبوب میشی هم دست و دلبازیتو نشون میدی. 

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@

غیبت نکن.تا نظر نپرسیدن نظر نده. ب شوهرت و بچه ات احترام بزار و با عزیزم صدا کن. با همسرت برو و برگرد. همیشه مرتب باش. هر حرفی یا تیکه ای انداختن عصبی نشو. هر چیزی ک ایراد گرفتن بنداز گردن شوهرت مثلا اگه گفتن چرا دیر اومدی بگو همسرم دیر آماده شد من میخاستم زودتر بیام .احترام و ادب و لبخند همیشه جواب میده. 

خداوندا تو میدانی که انسان بودن و ماندن چه دشوار است چه دردی میکشد آن کس که انسان است و از احساس سرشار است....
نه اینکه همیشه دست پر بری ولی مثلا از 5 باری که میری 2 یا 3 بارشو یه چیزی ببر به نشونه احترام. یه دو ...

واای مرسی خاهری چقدر حرفاتون قشنگهه .! 😻❤

ممنونم از کمکت .♡ 

اجی میشه بیای خصوصی یه کاری دارم ؟! 🥺❤

خوشحال میشم اگه قبول کنی .♡

واای مرسی خاهری چقدر حرفاتون قشنگهه .! 😻❤ ممنونم از کمکت .♡  اجی میشه بیای خصوصی یه کاری دار ...

قبولت کردم عزیزم

غیبت نکن.تا نظر نپرسیدن نظر نده. ب شوهرت و بچه ات احترام بزار و با عزیزم صدا کن. با همسرت برو و برگر ...

واااای چقدر حرفاتون قشنگه خاهری .! 😍❤

چرا گردنه همسر بندازم میشه بگین ؟! 

واااای چقدر حرفاتون قشنگه خاهری .! 😍❤ چرا گردنه همسر بندازم میشه بگین ؟! 

که دیگه شما رو مقصر ندونن .ب پسر خودشون ک دیگه چیزی نمیگن

خداوندا تو میدانی که انسان بودن و ماندن چه دشوار است چه دردی میکشد آن کس که انسان است و از احساس سرشار است....
2706