2733
2734
عنوان

تپش قلب وحال خراب

407 بازدید | 19 پست

یه ماهه همش حالم بد میشه سه بار کارم به بیمارستان کشید تپش قلب ناگهانی میگیرم و حالت تهوع و سر گیجه تمام آزمایش هایی هم که  و نوار قلب چیزی نشون نداده تو اون حال که بهم دست میده حس مرگ دارم کلا هم دلشوره و اضطراب دارم و آشوبم آخه از چی میتونه باشه این حالتها هم بیشتر شبا هست کلا از خوابیدن میترسم که یهو حالم بد بشه😩

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

آرامش داشته باش گلم، من خودم بعضی شبها سرمو که میزارم رو بالش صدای قلبم نمیزاره بخوابم انگار از بلندی میفتم دلم میریزه، عمه م بهم گفت سیب و رنده کن، یه قاشق گلاب یه قاشق عرق بیدمشک بریز و یه قاشق عسل و بهم بزن و بخور، عالی بود خیلی تأثیر داره، حتی دختر بزرگم که امتحان داره و استرس زیاد داره بهش میدم واقعا برای ما جواب داده و تقریبا یه شب درمیون قبل خواب میخورم. کمتر فکر کن و بی خیال باش. 

حملات پانیک اینشکلیه منم دو هفته پیش برا تپش قلب چند ساله دکتر مراجعه کردن از تیرئید و کمخونی و ... هم گرفت که اوکی بودن اکو و نوار قلب هم نرمال شد فقط یه رقم قرص برام داد خدارو شکر خیلی بهترم

پانیک خطرناکه؟؟؟

ن عزیزم خطرناک نیس 

ولی در لحظه طرف حس میکنه مثلا دارع سکته میکنه و عصبیم هس 

ن فقط پانیک خ از دردا سایکوسوماتیکن ک خب تو ازمایشا علنا شما سالمی و عصبیه 

با جلسات روانکاوی و مشاوره و گاه دارو درمانی کنترل و درمان میشه نگران نباشین 

پانیک خطرناکه؟؟؟

ن تپش قلب احساس نفس تنگی احساس های همراه برا مرگ و ترس که هر لحظه فک میکنی حمله ی قلبی بعضی موقع ها با حالت تهوع  که همشون دلشوره و استرس داره من سالها گرفتارش بودم

2706