2733
2734
عنوان

یه خواب عجیب و خیلی معنوی دیدم😢

545 بازدید | 22 پست

من بسکه تو ماه رمضون دعا کردم و خیلی متوسل شدم یشب خواب حضرت محمد(الهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم)رو دیدم ولی اصلا به واقعیت شبیه نبود نمیدونم یعنی چی؟خواب دیدم یه جنازه وارد خونمون کردن و مردم زیادی از فامیل تو خونه ما ایساده بودن و منتظر بعد یه جنازه رو اوردن تو حیاط ما که خاک کنن استغفرلله گفتن ایشون پیکر پیامبره باید توی خونه شما به خاک سپرده بشعخدا خیلی گیجم از اون روز میگم خدایا نکنه پیامبرت شفاعتمو کرده میخوای بزودی حاجتمو بدی نمیدونم ان شالله هرچی هس که خیره....خوابم ادامه هم داره...بعدش من رفتم تو حیاط دیدم همه ایستادن نماز میت میخونن منم رفتم جا پیدا کنم مامانم گفت برو یجا دیگ اینجا جا نیست(با عصبانیت گفت)گفت برو پیش بابا وایسا بهش گفتم بابا ک کنارته یهو نگاه کنارش کرد و منم رفتم یجا دیگ وایسادم.بعد زن همسایمون اومد دم در گفت میخوام بیام سر خاک گفتم بفرما و اومد داخل یهو دیدم چنتا دیگ قبر هم هست گفتم پس بقیه دیگ چیه گفتن بقیه یاران امام حسین و یکی هم دست امام حسینه ک باید تو حیاط شما خاک میشد....بچه ها من کلی وقته بابت یه قضیه خیلی جدی با خانوادم قهر و قطع رابطه ایم و یکساله ک اقدام ب بارداری ام و هزارتا نذر و نیاز کردم و ماه رمضان خیلی متوسل شدم نمیدونید معنی خواب من چیه؟

صدای خنده ی خدارامیشنوی؟!دعاهایت را شنیده🤲و به آنچه محال میپنداری میخندد🙂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

به پدر مادرت سر بزن فقط همین راضیشون کن

میشه برای حاجتم یه حمد و صلوات هدیه کنید به عزیزان مادر پهلو شکسته 💔🥀 یا امام حسن غریبم چگونه در خانه خودت هم غریبانه بودی عزیز زهرا، 🥺یعنی میشه بگم حاجت روا شدم یعنی میشه بگم دست های بریده دستمو گرفت یعنی میشه بگم مادر پهلو شکسته نگام کرد یعنی میشه بگم گنبد طلایی مشهد منت سرم گذاشت یعنی میشه بگم خواهری که سر برادرش رو دید حاجتم رو داد یعنی مییشه امام زمانبگه بیا اینم حاجتت  بگم حاجتمو گرفتم این امضا رو زمانی دارم مینویسم که دلم تو هراس نشدنه هراس اینکه رو سیاه برگردمه همش میترسم دوست نداشته باشن کمکم کنن خدایا تو میدونی من جز درگه تو و عزیزانت راهی ندارم نکنه نشه بگی این که جز ما کسی رو نداره قهر نمیکنه بازم میاد خدایا تو شاهد باش من خواستم من جوانه زده باشه امیدم به تو نزار خشک بشم نزار تو میتونی واسه تو کاری نداره تو قادری تو میتونی بهم بده حاجتمو خدایا بده تا یه شب با خیال راحت باشم من بعد از این سه شنبه آشوب شدم😭😭 خیلی دعام کنید بگید حاجت روا بشم
2738
بزن تعبیر خواب ببین چی گفته

چیزی مربوط بهش نیس هرچی میزنم عزیزم اگ تو مطلبی داری اینجا بزار بخونم ممنونم ازت یه سایت بود میگفت هزینه داره راستش پول تو کارتم نداشتم

خوابت قشنگه ،اما انگار این وسط مامانت ازت ناراحته،ان شاالله ک حاجت میگیری،و فرزند صالحی رو خدا بهت میده

@نی_نی_یار_۵  بهت قول میدم ک فردا بیشتر از امروز عاشقت باشم😊               لغو کاربریم نکن هیچوقت😁

شاید میخواد بگه خیلی به ائمه نزدیک شدی جهت همین توسل ایناپ

اما اخم مامانت که گفته دور شو شاید به معنای اینه که نزدیک شو بهشون

حتی اگه بدخلقی دیدی

فرشته ساداتم /     تا خدا هست و خدایی میکند / مجتبی مشکل گشایی میکند   
عزیزم خوابت باطل این چیزا چیه دیدی پیامبر بمیره اینا خواب های اثر زیاد فکر کردن تعبیر نداره 

خواب ک دست من نیس ک دلم بخواد چی ببینم بعدم ۱۴ معصوم دیگ تو این دنیا نیستند و آسمانی شدن ولی روحشون ک هست

2706