2726
عنوان

حرفای همسرم برای عیدی +اسکرین

74954 بازدید | 723 پست

سلام دوستان من نامزدم و همسرم دور از منه و شهر دیگس و قراره عیدی برام بیاره همیشه هروقت بهم زنگ میزد دوتا گوشی داره برای کارش وقتی ب اون گوشیش کسی زنگ میزد میگف گوشیو نگه دار بعد جواب میداد قطع میکرد امروز هرکی زنگ میزد با من خدافزی میکرد میرفت میومد منم ناراحت شدم گفتم چیزیو قایم میکنی اونم گف ن انقد گیر دادم تا سوپرایزش خراب کردم فهمیدم رفته بازار برام النگو و کیف و کفش و گل اینا خریده و خواسته یهو بیاره ولی من گند زدم الان عکسارو میزارم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بچه ها لطفا برای کار شوهرم دعا کنید اخراج نشه  و هدفش رو بزنه خواهش میکنم یه صلوات بفرستید ابجیا

بچه ها گریم گرفته برای دل شوهرم وقت خوابم استرس کارش رو داره😔

میشه برای حاجتم  که اینده و زندگیم رو تغییر میده  از ته دل دعا کنید  و صلوات بفرستید...
بچه ها لطفا برای کار شوهرم دعا کنید اخراج نشه  و هدفش رو بزنه خواهش میکنم یه صلوات بفرستید ابجی ...

سوره ذاریات بخون

چون تو رو دارم ، همه دارم🤩دگرم هیچ نباید🤷‍♀️

مبارک باشه خوشمان آمد به خوشی باشه 

خدایا هر کسی چه نیک چه بد برای من خواست اول نصیب خودش کن آمین یا رب العالمین... دوست عزیزی که نظرت با من همخونی نداره لطفا ریپلای نکن که بگی خیلی بلدی باشه تو خوب ✋✋.          وزن اولیه 67... وزن فعلی 64... قد 170... وزن هدف62... باشد تنبلی را کنار گذاشته ایده آل شوم😎عضو شدم در بامداد خمار... 
2706