1874
2075
عنوان

حرفای همسرم برای عیدی +اسکرین

| مشاهده متن کامل بحث + 74793 بازدید | 724 پست
این سربازی برادر شوهرم 

ترسیدم یک مشت بخوره ادم حرومه

فقط 15 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خاله ها برای سلامتی تو دلیم صلوات میفرستید ممنونم ❤بگید منم بفرستم😘فرزندم 🤩میوه درونم☺️🤰برای تو مینویسم جان مادر😍 برای تو که هنوز پا به این دنیا نگذاشته ای.من وبابايي براي اومدنت لحظه شماري ميكنيم ني ني كوچولوي شيرين💛💙🧡💚❤خاله جونیا واسه اینکه سالم بیام بغل مامانی جونم برام یک صلوات میفرستید☺️  

چه جالب دقیقا منم همین مشکل رو داشتم از طریق دکتر ساینا آنلاین با یه دکتر مطرحش کردم و راهنماییم کردند. برای من خیلی تجربه خوبی بود.

اینم سایت‌شون 

2077
این گل خواستگاریم

شوهرم سه بار اومد خواستگاری هر بار یادش میرف گل بگیره 

بار سوم خودم زور کردم گل نیاوردی رات نمیدم😐😁یهو یادش افتادم عصبی شدم الان

بیست بهمن فکر میکردم تلخ ترین روز عمرم باشه خواهر زادم تو اون روز از دست دادیم ولی تلخ ترین روزم بعدش اومد وقتی پانزده فروردین یهویی خبر فوت مامانمو دادن هنوزم باورم نمیشه چطور دوتا عزیزم همینجوری ناگهانی از دست دادم ...داغ خیلی سنگینیه ...هنوزم میگم کاش یه کابوس باشه بیدار شم بازم مامانمو بغل کنم😔امیر جان بازم مثل همیشه هوای مامان جون داشته باش همه میدونستن بین همه ی نوه ها تو نور چشم مامان جون بودی اخرم دیدی طاقت نیورد و اومد کنارت .عزیزای دلم میدونم از اینکه کنار همید چقد خوشحالید ...دوستتون دارم تا ابد ...بهترین و زیباترین مامان دنیا دلم خیلی هواتو کرده😓😭
2032
نمیدونم والا😐😐😐😐

کرم داره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خاله ها برای سلامتی تو دلیم صلوات میفرستید ممنونم ❤بگید منم بفرستم😘فرزندم 🤩میوه درونم☺️🤰برای تو مینویسم جان مادر😍 برای تو که هنوز پا به این دنیا نگذاشته ای.من وبابايي براي اومدنت لحظه شماري ميكنيم ني ني كوچولوي شيرين💛💙🧡💚❤خاله جونیا واسه اینکه سالم بیام بغل مامانی جونم برام یک صلوات میفرستید☺️  
چشم عزیزم مینویسم فردا میزارم تو جیبش خدا خیرت بده

خواهش میکنم انشاالله شمام نتیجه بگیرید من کارم یا گیر بود به دست کسی که میدونم چشم دیدنم رانداره به طور ناخواسته کارم را راه افتاد

این النگوم ک همسرم خریده

مبارکت باشه گلم قشنگه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2064
خواهش میکنم انشاالله شمام نتیجه بگیرید من کارم یا گیر بود به دست کسی که میدونم چشم دیدنم رانداره به ...

انشاءالله که برا ما هم معجزه کنه 

بحق مهربونی و لطف و کرم خدا

میشه برای حاجتم  که اینده و زندگیم رو تغییر میده  از ته دل دعا کنید  و صلوات بفرستید...
انشاءالله که برا ما هم معجزه کنه  بحق مهربونی و لطف و کرم خدا

صلوات فرستادم واست

1
5
10
15
20
25
30
35
40