2737
2734

مثلا مجبور بودین خانوده نذاشته و چن ساله جدا شدین بعد این آقا پسر وضعیت وات رو هرزگاهی ریپلی کنه یه چیزی بگه عاشقانه اینا ن ها مثلا یه لبخند یا خنده برا یه طنزی آیا دوست داره خیلی خیلی برام مهم چون من عاشقشم هنوزم ولی خودش دیگه نخواست حالا نظر شما چیه دوسم داره ب خاطر شرایطمون فاصله میگره با کلا دیگه خودشم نمیخواد لطفا کسی نگه کسی کبخوادت اینطور میکنه اونجور میکنه چون شرایط ما کاملا یه چیز متفاوته

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
فقط میخواهد خودش ارضا کنه وگرنه بی احساسه

بچه ها فکنم شما اشتبا فهمیدین من خانوادم نذاشت و بعدشم ک دیگه من گفتم الکی باهم باشیم اون راضی نشد خواست من برم دنبال زندگیم اون 1 درصدم بفکرچیزا جنسی نیس 

2738

واقعا سخته ما از این رفتار بیایم نتیجه گیری کنیم که هنوز حسی داره و مشتاق ارتباط دوباره هست یا نه، ولی این کار خیلی عذاب اوره مثله یک دندان لق که اذیت میکنه و کنده نمیشه، وقتی یک رابطه کات میشه کلا همه چیو قطع کنید که اینطور دچار سوتفاهم یا اعصاب خوردی نشین، اگر طرف هم واقعا بخواد مستقیم بیاد حرفشو بزنه نه ریپلای کنه با شکلک و شما رو هر بار آشفته خاطر کنه، الان پیشنهادم اینه که یا مستقیم ازش بپرسی که هدفی داره از این ریپلای کردن ها، یا اینکه کلا حذفش کنی تا خیالت آروم بشه بتونی بری دنبال زندگیت، با حذفش این ترس هم بهش وارد میشه که انگار واقعا داری از دسترس خارج میشی و میری پس اگر واقعا هدفی داره بیاد جلو اگرم نداره که هیچ تکلیفت بدونی. 

بچه ها فکنم شما اشتبا فهمیدین من خانوادم نذاشت و بعدشم ک دیگه من گفتم الکی باهم باشیم اون راضی نشد خ ...

پس بیخیالش شو ؟ تو چی دنبالش هستی ؟ اگر نیستی حرف خانواده را گوش کن و عاقلانه عمل کن