2737
2734
عنوان

رشته و بازار کار+نظرسنجی

942 بازدید | 18 پست

به نظرتون کدوم یک از شغل های زیر بازار کار و درآمد خوبی داره؟

تعداد رای : 19
نظرسنجی
هوانوردی(مهمانداری،خلبانی،مراقبت پرواز و...)
6
31%
رشته های مدیریت
5
26%
مهندسی مکانیک
3
15%
حقوق
5
26%
گفتم نباشم در جهان گر تو نباشی یار من...♡

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حقوووووووق

لطفا تگ نکنید ،هرجا نیاز باشه خودم هستم . تواین سایت میام که از جنگ اعصاب و   (به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل ، که گر مراد نیابم به قدر وسع بکوشم .)  ( که مازندران شهر ما یاد باد ، همیشه بر و بومش آباد باد. )
2728
اگه دنبال رشته ای هستی که کلا کار براش زیاده مدیریت اگه دنبال رشته ای هستی که با زحمت زیاد وضعت خیلی ...

سوال دختر یکی از دوستامه خواست ازتون بپرسم

2738
متوسط رو به بالا تهران

بسته به علاقه اگر اپلای بخواد مکانیک ولی اگه ایران می خواد اول حقوق بعد به نظرم مدیریت البته مدیریت زحمت زیادی داره یا صفری یا صد اون دوتا بلاخره سطح پایینم کار داره رشته های هوایی به هیچ عنوان مگه ارتش و سپاه که ...

بسته به علاقه اگر اپلای بخواد مکانیک ولی اگه ایران می خواد اول حقوق بعد به نظرم مدیریت البته مدیریت ...

هوانوردی چرا نه؟

هوانوردی چرا نه؟

مهمانداری نمیدونم ولی فک کنم اگه کارم داشته باشه از بقیه پایین تره ولی خوبه به تظرم من دوس دارم ولی خلبانی هواپیما که کم داریم بعدم مثلا آقای رشد پورم خلبانه ولی فک نکنم کار گیرش اومده باشه تا حالا رتبه هاس کنکور تا رتبه هاید۲ ۳ هزار اصلا نمیرن و امتحاناشم هزینه بالایی داره 

مهمانداری نمیدونم ولی فک کنم اگه کارم داشته باشه از بقیه پایین تره ولی خوبه به تظرم من دوس دارم ولی ...

فقط این دو تا نیست که

مراقبت پرواز،مهندسی پرواز،طراحی و ساخت قطعات هواپیما و...

مهمانداری نمیدونم ولی فک کنم اگه کارم داشته باشه از بقیه پایین تره ولی خوبه به تظرم من دوس دارم ولی ...

اگه روحیه بالای داره خیلی بالا وکالت و قضاوت و اینا روحیه خوب داره مدیریت اگه اجتماعی نیست مکانیک بلاخره وکالت با قشر خاصی طرفن حالا صرفا همیشه نه 

2706