2733
2734
عنوان

شوهرم رفتارش با من خیلی افتضاح شده

| مشاهده متن کامل بحث + 800 بازدید | 35 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شاید خیانت میکنه چون نزدیکی نداریم همه میگن مزدا نزدیکی نکنن خیانت میکنن

این فکرا همه طبیعیه گلم

ولی تو نباید اجازه بدی این فکرا به ذهنت هجوم بیاره و حال خودت و کوچولوت رو بهم بریزه.

من متنفرم از این طرز فکر که از مردها یه چیز هوس باز ساخته.اینطور نیست.

اون الان اندازه ی دونفر دوستت داره.ولی بدون شرایط سختی داره چون باید از الان به فکر رفاه توراهیتون هم باشه و این کارشو چند برابر سخت میکنه.تحت فشاره.توهم الان شرایط روحیت تو این دوران بهم ریخته.

بهتره بجای این فکرای مسخره,بشینی تو یه شرایط عالی باهاش حرف بزنی.

نزدیکی نکن اگه نمیتونی ولی شکل دیگه ارضاش کن.ببخشید البته

2731
خب چی میتونه بشه یدفعه. خانه خواهرش بود یدفعه ناراحت شد انقدر شاد بود قبلش اصلا واقعا کپ کردم چی شد& ...

شاید از کارش چیزی شده دوستش چیزی گفته یا خواهرش با حرفش ناراحتش کرده کلی دلیل قرار نیس ک موضوع تو باشی از تو ناراحت بشه

2738
خب الان یه چی شده دیگههههه یهو کم نداره ک این حرفو بزنه حساس نشو بعد ها دلیلشو بپرس بگو اونشب جزا ای ...

متاسفانه نمیگه مخصوصا بحث خانوادگی باشه مگه اینکه ببینمش بگه یا مدتی ازش بگذره

❤️

شوهر منم بعد بارداریم همینقد گوه شده 😁 

اینا بد ذاتی توخونشونه باید ی زن گوه مث خودشون میداشتن😚😚

ترجیح میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل!!!🤗😅

کلا با هر کی حرف میزنم سر همین موضوع ناراحته کلا مردا یکم رد دادن یعنی بداخلاق شدن اکثرشون

یه عده ام هستن وقتی استارتر میگه شوهرم روزی دوبار سرمو میزاری لب باغچه گوش تا گوش میبره و هرروز کتکم میزنه و محدودم  میکنه میگن اشکال نداره  شوهرت دوست داره به حرف نی نی سایتیا گوش نکن زندگیتو خراب نکن برو بغلش کن بزار از دلش دربیاد😐 جالبه فک میکنن هرکی تشویق به پذیرش ظلم بکنه میگن عاقلو بالغو زندگی نگه داره تا یکی میگه فلانی از حقت دفاع کن میگن به حرف این بچه های کم سنو سالو مجرد گوش نکن .از نظر من اینا چندش ترین تفکراتو دارن اما فک میکنن خییلی عاقلن
2706