2733
2734
عنوان

بارادارا بیاین کمک لطفا

247 بازدید | 45 پست

سلام مامانای خوشکل   

من وارد هفته ی نوزده بارداری شدم امروز سونو و آزمایشم رو بردم پیش دکتر برام اکوی قلب جنین نوشت باوجود اینکه گفت مشکلی نیست شما هم بدون اینکه جنین مشکلی داشته باشه دکتر براتون اکو نوشته ؟؟؟ یا دکتر به من چیزی نگفته چون من بچه ی اولم دنیا اومد سوراخ دهلیزی و بطنی داشت که خودش بعد یک سال تقریبا خوب شد و اینکه دکتر سونوگرافی که هفته ی پیش پیشش بودم از وزن بچه م خیلی راضی بود البته بهمم گفت اصلا شکم و اینا ندارم ولی خب گفت رشد جنین عالی بوده ولی دکتر باز امروز گفت بچه ت کوچیک غذا زیاد بخور اصلا معلوم نیست بارداری   وزن جنین هم ۲1۶ گرم بود 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من تو هفته ۱۸ 

۲۰۲ گرم بود

اکو رو هم واسه اکثریت مینویسن

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️
2731
الان که شما هی میگی همه چی عالیه منتظری ما چی بگیم بسلامتی بغلش کنی انشالله

نه میگم شاید قلب جنین مشکلی داشته که دکتر احوی قلب نوشته براش یا همه ی دکترا مینویسن برای مریضاشون و اینکه بچه هاش شما توی هفته ی هیجده وزنشون چند بوده که دکتر به من گفت بوه ت کوچیم 

2738
چون بچه قبلیت مشکل قلبی داشته یرا همین اکو قلب جنین نوشته وزن بچت خیلی کمه من ۱۸ هفته جنینم ۴۵۰ گرم ...

اشتباه نمیکنید؟

جنین تو هفته ۱۸ نهایت ۲۵۰ گرم میشه 

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️

کلا دکترا خ گیر بیخود میدن و آدم و میترسونن 

من انقد گشتم تا ی دکتر پیدا کنم ک یکم انرژی مثبت باشه 

اولا ک عزیزم اصلا وزن جنین از هفت ماهگی ب بعد مورد بررسی قرار داده میش و قبل اون خ ملاک نیس و مهم فقط رشد درست سن بارداری تو سونو هاس 

دوما اصلا مقدار شکمی ک مادر میاره هم ربطی ب اندازه جنین و سلامت جنین نداره من الان نه ماهمه ولی بازم از رو لباس مشخص نیس باردارم😂همش حس میکنم میرم سونو بم میگن اسکلت کردیم حامله نیسی😂

سوما اکو قلب و شاید برا این خاستن ک بچه اولتون این مساله رو داشته خواسته مثلا این دفعه بیشتر تحت نظر باشه 

چون بچه قبلیت مشکل قلبی داشته یرا همین اکو قلب جنین نوشته وزن بچت خیلی کمه من ۱۸ هفته جنینم ۴۵۰ گرم ...

شاید ولی فک نکنم دکتر یادش باشه این مسئله رو چون ازش حرفی نزد نمیدونم والا 

2706