2733
2734
عنوان

دارم اتیش میگیرم

587 بازدید | 58 پست

الان میگم

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 

هیچوقت فکر نیمکزدم کارم ب حایی برس ک این تاپیک بزنم 

حالم بهم میخوره 

با 20 تا پسرریخته رو هم 

اییییییی

خاکبرسر من کنن 

چقد در به درم 

تو امتحانام حضوری میخام خودمو بکشم راحت بشم 

بابامم هست سه بارم فهمید 

لطفاب خدا بابامم خوب فقط محبت ننیکن همیننن 

اا هی دربارش نپرسید 

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

😕😕😕😕😕

خدایااا کوچولوی توراهیم رو به تو میسپارم😍خودت به سلامتی برسونش به دستم👶♥️دختر قشنگم خوش اومدی به زندگیمون قول میدم واست بهترین مامان دنیا بشم توام قول بده که به خدا بگی که"خداایا منو صحیح و سالم بذار توبغل مامانم"منتظرتم💖💗👩‍👧👧

این الان چهارمی 

با دو نفر هم زمان 

والا دلم ب حال اونا هم میسوزه😑

شوک بدی بهم وارد شد اصن نمیتونم تمرکز کنم درس بخونم

بابات با ۲۰‌تا پسرریخت رو هم😐😐😐

😂😂😂😂

خدایااا کوچولوی توراهیم رو به تو میسپارم😍خودت به سلامتی برسونش به دستم👶♥️دختر قشنگم خوش اومدی به زندگیمون قول میدم واست بهترین مامان دنیا بشم توام قول بده که به خدا بگی که"خداایا منو صحیح و سالم بذار توبغل مامانم"منتظرتم💖💗👩‍👧👧
2738

باشه بای چون نفهمیدم چی گفتی

خداوند متعال در قرآن به قلم قسم یاد کرد.پس نوشتن خیلی خیلی ارزش دارد وکارساز است.پس آرزوهایت را بنویس تا به آنها برسی...دردها وغمها وخشمهایت را بنویس وبه آب روان بینداز تا از آنها رهایی یابی.برای غلبه بر تنبلی برنامه ها وکارهایت را بنویس و به انها عمل کن و.....و به زودی  روزی خواهد آمد که خواهی دید قلم برایت معجزه کرده و زندگیت متحول شده است.☀روان شناس هستم☀
بابات با ۲۰‌تا پسرریخت رو هم😐😐😐

مامانم ن بابام 😑

این چون کپی کردم اینجوری شد

2706