2726
عنوان

خوشش نمیاد که نمیاد!+عکس!

942 بازدید | 29 پست

شما همینی که هستید، هستید! لازم نیست برای این که خیلی ها شما را دوست داشته باشند خودتان را به آب و آتش بزنید و به هر ساز برقصید! 

گاهی اوقات حتی یک نفر از شما خوشش نمی آید، چرا به منفی بودن خودتان ربطش می دهید؟ شاید شما همان "گالیله"ای هستید که هیچ کس فهم و شعور درک حرف هایتان را ندارد!!!! 

مثل یک مرده که یک مرتبه جان می گیرد/دلم از بردن نامت هیجان می گیرد/قلبم ازکار که افتاد به من شوک ندهید/نام مهدی که بیاید ضربان می گیرد//۱۳۷۷ سال تولد همسرم هست. این کاربری دست بنده و همسرم که چون من روانشناس هستند می باشد که گاهی پاسختان را می دهند، لکن برای احترام به شما و ارزش گذاری‌ها، از کاربری مرد استفاده شده و همسر بنده نیز خود را به زن بودن معرفی نخواهند کرد. همچنین وارد هرتاپیکی که بانوان محترم حریم خصوصی شان را می ریزند و وارد دیگر تاپیک های ممنوعه یا خارج از عرف، نخواهیم شد. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
شما تاپیکای زیبایی میزنید این حرف ها واسه خودتونه یا از جایی پیدا میکنید؟😁😅

درود بر شما

مسلما یک روانشناس باید یک کتابخانه بزرگ و سرشار از کتاب های اعصاب و روان و سلامتی به هر زبانی داشته باشد.

یک سری مطالب از خود و بیشتر مطالب از کتاب ها هستند🙏

برقرار باشید

مثل یک مرده که یک مرتبه جان می گیرد/دلم از بردن نامت هیجان می گیرد/قلبم ازکار که افتاد به من شوک ندهید/نام مهدی که بیاید ضربان می گیرد//۱۳۷۷ سال تولد همسرم هست. این کاربری دست بنده و همسرم که چون من روانشناس هستند می باشد که گاهی پاسختان را می دهند، لکن برای احترام به شما و ارزش گذاری‌ها، از کاربری مرد استفاده شده و همسر بنده نیز خود را به زن بودن معرفی نخواهند کرد. همچنین وارد هرتاپیکی که بانوان محترم حریم خصوصی شان را می ریزند و وارد دیگر تاپیک های ممنوعه یا خارج از عرف، نخواهیم شد. 
2706