2726

چیکار میکنین انرژیتون نیفته و همیشه افکار مثبت داشته باشین؟مثلا کار خونه ،خرید،آرایش ،چی ؟؟؟؟توضیح بدین،من این. روزا حالم خیلی بده،ناامیدم،شاید تو دوره سخت بی پولی هستیم نمیدونم ولی هرچی که هست با شوهرمم خوش اخلاقی نمیکنم،انگار ب حسی میگه باهاش بد باش.برنجونش،ولی اون آقایی میکنه و درکم میکنه،کار ب جایی رسیده دیشب جدا خوابیدم ازش.اصلا اونو حوصلم نمیکشه 

پادکست های انگیزشی

آهنگ

ورزش 

کتابای روانشناسی

حتما نباید پول خرج کنی

البته خریدم خوبه ها روحیه رو عوض میکنه ولی هرروز نمیشه خرید کرد ک

عاشقم اهل همین کوچه بن بست کناری که تو از پنجره اش پای به قلب من دیوانه نهادی👩‍❤️‍👨💘

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

من که هر وقت دپرسم میرم قدم میزنم،کافه میرم،آهنگ گوش میدم،مینویسم که بفهمم دلیل این اعصاب خرابم چیه،یجورایی با خودم دردودل میکنم...بعدشم انصافا که حالم خوب میشه.

و اگه اینام تاثیر نداشت با رفیقا میریم بیرون انقد میخندیم😂😂

درک تفاوت ها،بزرگترین احترام است...!

تازگی ی جا خوندم که هرچی بدی و ناراحتی وجود داره همش تو فکر خودمونه. الان سعی میکنم هر اتفاقی میوفته که قبلا بحاطرش دلخور و ناراحت میشدم الان میگم نه خودم خوب تعبیر میکنم و میگم بدیها تو فکر منه و باید دورش کنم. خیلی حالم بهتر شده

عزیزم هر مشکلی هست شماخدارو داری خدایی ک خزانه ش غنیست از هر لحاظ،،گاهی با بی پولی گاهی با مریضی یا هر چیزی امتحان میشیم،،اگه همسرت داره درکت میکنه بخاطر چیزای دنیایی رو بروش واینسا در کنارش باش چون مشکل دو طرفه بی پولی...بشخصه برای من هیچ چیزی اندازه  ارتباط با خدا آرامش نداره چ خوشحال باشم چ ناراحت،،،شماهم میتونی امتحان کنی

من که هر وقت دپرسم میرم قدم میزنم،کافه میرم،آهنگ گوش میدم،مینویسم که بفهمم دلیل این اعصاب خرابم چیه، ...

منم اولا آهنگ کوش میکردم از وقتی لنا دنیا اومده انگار خودمو فراموش کردم 

تازگی ی جا خوندم که هرچی بدی و ناراحتی وجود داره همش تو فکر خودمونه. الان سعی میکنم هر اتفاقی میوفته ...

منم با تغییر فکرم میتونم خودمو آروم کنم ولی غم وغصه بهم غلبه میکنه 

2706