2733
2734

سلام 

لطفا تبلیغات سایت رو بردارید یا کم کنید 

خیلی اذیت کننده هستن 

اگر میشه کمتر کنید یا بردارید 🙂

یه نمونه از تبلیغات 👇

@نی_نی_یار_شب    

@نی_نی_یار_3    

@نی_نی_یار_5    

پرَنسِسـِ بابآ:🙇🏻‍♀️💘 -اگِہ بابات پسوُردِ گوشیتُ پیدا ڪُنه:🐬🌿 -ڪِ میشی مرحومعِ مغفورعِ باباعـْ😑🙀

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

تو یه صفحه سایت ۲۰ تا تبلیغ...زیباست نه؟

یا امام حسین به زندگیم نگاه کن🖤پای حاجتم رو امضا کن🖤منو ناامید نکن از خودت تمام امیدم تویی🖤مطمئنم تا اخر امسال ۱۴۰۰ به ارزوم میرسم😍😍😍

وحشتناک زیادن دیگه

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹
2738

دوستاتون رو تگ کنید بره پر بازدید بعدش یه نگاهی کنن یه این تاپیک ☹️☹️

@شیطان_رجیم    

@نون_بربری_کنجدی    

@مریم_مریما    

@مهرآبانم    ‍ 

پرَنسِسـِ بابآ:🙇🏻‍♀️💘 -اگِہ بابات پسوُردِ گوشیتُ پیدا ڪُنه:🐬🌿 -ڪِ میشی مرحومعِ مغفورعِ باباعـْ😑🙀

Ad guard

Ad block

هر کدومو که روی گوشیتون کار میکنه نصب کنین با مرورگر گوشیتون بیاین تبلیغاتتون میره

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
ن گل قشنگم برا خودم میخام ک تاپیکامو بزارم روزانه حذف بشن

ببخشید بد فکر کردم گلم 😂🙂

ببخش توروخدا فکر بد کردم 😕🥺

2706