2733
2734
عنوان

مسخره ترین دعواتون با شوهر سر چی بوده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 5215 بازدید | 178 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

@نی_نی_یار_حذف_تاپیک2   https://www.ninisite.com/user/282c0fad-db61-4c7e-abe5-54cc2796353f/seni-teni

مودهدربختیاری فارسی ندونوم به زبون مادری دردت بجونوم❤#دامو_دنیامه_چون_عشقس_به_مو_مدامه❤#متاهل_متعهد💍به احترام خواهرت درخواست نده😊
2728
من خودم یبار سر اینکه دوستم بیشتر پفک خورد قهر کردیم باهم🤣

😂😂😂😂  اینم  یه  چیزی تو همین مایه ها بود

😍😍😍😍  روزای خوبی  در راهه       تیکر بارداری نیست                         قبل از  صفر شدن تیکر با ارزوم میرسم امسال سال منه😍😍😍😍😍😍😍 مطمئنم
قبل بازی استقلال بهش گفتم امیدوارم تیمت ببازه😐

شوهرم در مورد پرسپولیس این حرفو بزنه طلاقش میدم 

خداروشکر پرسپولیسیع

اگه #پرسپولیس آدم بودسفت بغلش میکردم و هیچوقت ازش جدا نمیشدم

من سر اینکه گفتم موقع غذا با گوشیت بازی نکن دو روز قهر بود    خودمم یکبار رفتیم بیرون شام بخوریم بخاطری رستوران مورد علاقم بسته بود با شوهرم قهر کردم   خودم فهمیدم دلیلم خیلی خواره سریع آشتی کردم باهاش

2738
بله عزیزم هنوز میخورم

عزیزم برادرمنم خیلی وقته میخوره...چندین بارم بستری میصد ولی بیماریشو انکار میکرد.تااینکه دیگه خداروشکر داروهاشو استفاده میکنه...خدا خودش کمکتون کنه

سر چیز های بیخود دعوا نمیکنیم،بحث میکنیم که آخرش هم یا خندمون میگیره یا یادمون میره😅

مثلا من به شدت بدم میاد با کفش روی تخت بشینی یا بخوابی ولی همسرم بعضی وقت ها مجبور میشه تا دیروقت بیمارستان بمونه و خسته میشه، وقتی میاد خونه بدون اینکه لباسشو عوض کنه با کفش طاق باز میخوابه روی تخت😒بیشتر بحثمون سر اینه که آخرش هم مجبورش میکنم پاشه لباس عوض کنه و کفشش رو دربیاره بعد بخوابه😁✌

لذت وصل نداند مگر آن سوخته ای که پس از دوری بسیار به یاری برسد..:)
همیشه دعواهامون مسخره س یه بار باهاش قهر کردم چون اون روز فقط ۵ بار گفته بود دوست دارم😑😑 یه بار ...

😂قهرهای شما یکم مسخره اس فک کنن😂

پرتقال خونیِ شوهرمم🍊😎 مردِ عسلیِ منه 🍯❤•••پروفایلم عکس خودمه کپی نشه لطفا
2706