2737
2734
عنوان

پسرم یوبس شد

227 بازدید | 36 پست

دو سال و 22 ماهشه.میخوام پایان سه سالگی پوشک رو بگیرم

پریروز دیدم رفت تو اتاق .فهمیدم پی پی داره.طولای شد.هی میرفتم بهش سر میزدم.بالاخره اومد با گریه.متوجه شدم ‌‌‌پی پی ش سفت شده.بردمش دستشویی انگشت کردم چندتا در آوردم.مثل پی پی گوسفند شده بود.بعد متوجه شدم بازم پی پی داره و سفته گریه میکرد.میترسید زور بزنه.نمینشست .انگار پشتش درد داشت.یا وایساده بود یا دراز کشیده.براش یه شیاف استامینوفن گذاشتم که هم دردش کم سه هم نرم سه و بیاد.فایده نداشت.بهش شیر دادم آب دادم چایی و نبات دادم.بالاخره آخر شب پی پی کرد.اونم با گریه.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

فکر کنم روغن زیتون خوب باشه مگر اینکه روده اش در اثر سرما خوردگی عفونت کرده باشه. اگر گرد گرد شده احتمالا برای عفونته

کاربر مرد.  راست میگم بخدا. مرد و همه از شرش خلاص شدن.                                                  من جنگیدن رو یاد گرفتم. کاش همزمان یاد میگرفتم برای یه ادم باارزش بجنگم

انگشت😖😖شربت انجیر خودت براش درست کن بده ناشتا صبح بخوره 

اگه خوشش نیومد 

انجیر خشک یکم بذار تو آب نرم بشه بده بهش بخوره

تیکر در دست ساخت😌😌😌💖به زودی در این مکان یه تیکر خوشرنگ دیده میشه 💖خدایا خودت منو دریاب🙏🙏🙏
2738

کمپوت گلابی و سوپ دادم نخورد.هندونه خورد.کلا بد غذاست.فک میکنم به این دلیل اینجوری شد.امروزم باز پی پی داشت درد داشت گریه کرد منم رفتم دو طرف و فشار دادم پی پی ش در اومد بازم مثل پی پی گوسفند بود.

پیشنهادی دارین شما چیکار کنم؟

عطاری رفت شوهرم بهش خاکشیر دادن گفتن بهش بده.شربت درست کردم .لی نمیخوره

۲ سال و ۲۲ ماه 😐

یعنی سه سال و 10 ماه  

کاربر مرد.  راست میگم بخدا. مرد و همه از شرش خلاص شدن.                                                  من جنگیدن رو یاد گرفتم. کاش همزمان یاد میگرفتم برای یه ادم باارزش بجنگم
2706