2737
2739
عنوان

مدیرم به همکارم گفته

| مشاهده متن کامل بحث + 369 بازدید | 32 پست

خانمها سر کار توهم هم زیاد دارن .دوستت توهم نزده باشه یه وقت ؟ مثلا مدیر یه چیز دیگه گفته و دوستت این حس را کرده ....

منم مدیرمون آدم خوبیه .یه بار گفت ما شما رو خانم فلانی دوست داریم و همیشه ذکر خیرتونه ...

مدیرمون آدم فوق العاده خوبیه .اصلا اهل چیزی نیست ‌...منظورش تو اون شرایط این بود که نمیذاریم از شرکت بری .کارمند خوبی هستی 

من نه تپلم نه چاق ...۱۷۰ قد و ۵۹ وزن دارم .مانکنم و ورزشکار .ولی سه کیلو لپ دارم 😂.اطرافیانم صدام میزنن مهشید تپلی 😁 برخی کاربران هم وقتی ازم دلخور میشن و میخوان جبران کنن بهم میگن برو خپل چاق 😂 نمیدونن که این تپلی  پسوندی هست که شوهرم برام گذاشته و خیلی دوستش دارم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بنظرم تغییر رفتار بده  لابد یکاری کرده که مدیر همچین جسارتی پیدا کرده

این چه حرفیه اخه

کم نداریم مرد بی شرف،مگه حتما زن یه رفتاری کرده

با آدمها مهربون باشید،هرکسی که ملاقات میکنید درحال نبرد با جیزی است که شما از آن بی‌اطلاعید.ببخشید اگه حوصلم نمیشه اشتباهات تایپیمو اصلاح کنم.من دخالتی ندارم کاره کیبرده
2731

ب همکارت نگفته و بخودت گفته بهتره ازونجا بری 😉

میشه برای رسیدن به آرزوهام یه صلوات بفرستی مهربون :) خدایا شکرت برا همه چی💖  امروز ٩٩/١۰/۵ بخودم قول میدم یه دختر انرژی مثبت باشم 💖 بخودم قول میدم تو تاپیکایه خیانت ,دعوا ,خاهرشوهری و انرژی منفی نرم 💖 
2738
این چه حرفیه اخه کم نداریم مرد بی شرف،مگه حتما زن یه رفتاری کرده

الان به شما همکارت میاد گیر بده؟ 

یا  مثلا مرد همسایه؟؟؟؟ 

نمیدونم اگر یکم منطقی باشیم می‌فهمیم که این حرفها دوسویه ست... 

هیچکس واسه من دوبار عزیز و محترم نمیشه. هرچی هست همون بار اوله. تا وقتی باهات حرف نزدم باهام حرف نزن 
ب همکارت نگفته و بخودت گفته بهتره ازونجا بری 😉

😐😐😐

با آدمها مهربون باشید،هرکسی که ملاقات میکنید درحال نبرد با جیزی است که شما از آن بی‌اطلاعید.ببخشید اگه حوصلم نمیشه اشتباهات تایپیمو اصلاح کنم.من دخالتی ندارم کاره کیبرده
سیندرلا اگه واقعی بود همچین دافی هم نبودا!!! چقدر زشت میشد😂

خانوم وزیری😐😂😂😂

این سفید برفیه ها

با افتخار تتلیتی✌ توک با همه ب جز من مهربونی ی کمم منو نوازش کن💔  تو ک اروم جونی ی کم تو بغلت این تن خسته رو خابش کن تو ک بخای میتونی ....                                    مثلت ندیدم کاملا حست شبیه من وصله ی جون منی.   آرومه قلبم با تو انگار تو عزیزم خلسه یه روح منی💕جهنم خالیست،شیاطین همین جا روی زمین اند🔥😏😑من و تو باهم فرق داریم 😜 تو دنبال یه تیکه از کیکی 🍰 من دنبال دستور پخت شم😏🙈ن دوست دارم... ن ازت بدم میاد... میانگین که بگیری می بینی مهم نیستی :")
الان به شما همکارت ن میاد گیر بده؟  زا مثلا مرد همسایه؟؟؟؟  نمیدونم اگر یکم منطقی باش ...

لزوما طرف چیزی ندیده از خانم.

ادم وقیح زیاده

حالا اینو نمیگم،اما کم نبوده حتی کسی که به زن داداشش هم چشم داشته،میشه گفت حتما نخ داده؟

مریض زیاد هست عزیزم

2706