2058
2079

باید میزد مقطوع النسلش میکرد 

با من درنیفتین من مثل بقیه نیستم                                                                                          شلوارتونو میکشم پایین   

استعفا بده

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

چه جالب دقیقا منم همین مشکل رو داشتم از طریق دکتر ساینا آنلاین با یه دکتر مطرحش کردم و راهنماییم کردند. برای من خیلی تجربه خوبی بود.

اینم سایت‌شون 

2073

با پشت دست میزد  تو تخم مرغاش ک نسل همچین حرومزاده هایی منقرض شه

با افتخار تتلیتی✌ توک با همه ب جز من مهربونی ی کمم منو نوازش کن💔  تو ک اروم جونی ی کم تو بغلت این تن خسته رو خابش کن تو ک بخای میتونی ....                                    مثلت ندیدم کاملا حست شبیه من وصله ی جون منی.   آرومه قلبم با تو انگار تو عزیزم خلسه یه روح منی💕جهنم خالیست،شیاطین همین جا روی زمین اند🔥😏😑من و تو باهم فرق داریم 😜 تو دنبال یه تیکه از کیکی 🍰 من دنبال دستور پخت شم😏🙈ن دوست دارم... ن ازت بدم میاد... میانگین که بگیری می بینی مهم نیستی :")
2050

خیلی ... خورده گفته. یعنی چی نمیدونه چه جوابی بده؟ نکنه میخاد فکراشو کنه بعد جواب بده؟ اگه آبروی اون مرد رو نبره یعنی خودشم بدش نیومده.

کاربر مرد.  راست میگم بخدا. مرد و همه از شرش خلاص شدن.                                                  من جنگیدن رو یاد گرفتم. کاش همزمان یاد میگرفتم برای یه ادم باارزش بجنگم
2082

خانمها سر کار توهم هم زیاد دارن .دوستت توهم نزده باشه یه وقت ؟ مثلا مدیر یه چیز دیگه گفته و دوستت این حس را کرده ....

منم مدیرمون آدم خوبیه .یه بار گفت ما شما رو خانم فلانی دوست داریم و همیشه ذکر خیرتونه ...

مدیرمون آدم فوق العاده خوبیه .اصلا اهل چیزی نیست ‌...منظورش تو اون شرایط این بود که نمیذاریم از شرکت بری .کارمند خوبی هستی 

من وزنم ۶۰ و قدم ۱۷۰ هست .نه تپلم نه چاق .چون سه من لپ دارم بهم میگن تپلی 😂 وگرنه باربی هستم 😊 
بنظرم تغییر رفتار بده  لابد یکاری کرده که مدیر همچین جسارتی پیدا کرده

این چه حرفیه اخه

کم نداریم مرد بی شرف،مگه حتما زن یه رفتاری کرده

شما دائم در حال طی کردن مسیرهای تکاملی میکروسکوپی و ساختن "من" جدید هستید.

ب همکارت نگفته و بخودت گفته بهتره ازونجا بری 😉

فقط 1 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای رسیدن به آرزوهام یه صلوات بفرستی مهربون :) خدایا شکرت برا همه چی💖  امروز ٩٩/١۰/۵ بخودم قول میدم یه دختر انرژی مثبت باشم 💖 بخودم قول میدم تو تاپیکایه خیانت ,دعوا ,خاهرشوهری و انرژی منفی نرم 💖 
1718