2733
2734
عنوان

کی شوهرش فوت شده خوشبحالش واقعا

| مشاهده متن کامل بحث + 3786 بازدید | 174 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب خودت قرص میخوردی اخه حالا ک شده چاره ای نیس ببین خوب نمیشه شاید شد

آی بدم میاد لایک میکنید با ذوق میرم ببینم کیه ک جوابمو داده میبینم لایکه دقیقا قیافم این میشه 😐😐😒😒لایکم نکنید از من بیکارتر نیس ک فقط تو نی نی سایتم
2728

چقدر عنوان تاپیکتون زشت هست 😑😑

شما از زندگیت راضی نیستی دلیل نمیشه هرکس همسرش فوت کرد خوش به حالش باشه

جدایی برا همین مواقعه! یا زندیگیتونو بسازید یا جدا شید یا حداقل اینطور تقاضای مرگ دیگران رو نکنید ،به جاش از خدا بخواه زندگیت خوب شه واونچه مصلحته پیش بیاد  ،انشااله مشکلتون حل شه 

2738

وقتی تو زندگیم بهم فشار زیادی اومد و دیدم دارم تو خلوت نفرین میکنم... تصمیم جدی گرفتم که جدا شم، ولی آدم بدی نشم...

الانم به شما میگم طلاق سخته... خیلی سخت

ولی جدا شی، بهتر از اینه که آدم بدی باشی

اون قلب شما، خونه ی خداست... قلبتو سیاه نکن... امانتدار خوبی باش

کسی چه می داند که من به گوشه ی خلوت چه عالمی دارم...

مرگ رو برا دشمنت هم نخواه

جلوگیری خودتم میتونستی بکنی بعدش پس همشو ننداز گردن شوهرت

اگ بخاطر بچه هاته پس بسوز و بساز یا طلاق بگیر 

بی تفاوت باش...؟؟؟چون هرچیزی ارزش فکر کردن ندارد....شادی نیست جز داشتن تن سالم و یک حافظه ضعیف....  
متاسفانه شوهرای خوب میمیرن بدا انقدم عمر میکنن😆

بد خوب نداره قرار نیس چون شوهر شده بمیره 

اون ادم حق زندگی داره

گفتم فراموشم مکن گفتی تو در یادی مگر؟! /تیکر بدنیا آمدن خواهرزادم
چرا پیش مشاور نمیرید

بنظر شما کسیکه خودخواه و مغروره میاد مشاوره 

میگه من مشکلی ندارم تازه بدشون میاد 

مشاوره باید هر دو باشن 

دوستانی که شوهرشان  دست بزن داره ،فحاشی و بددهنی می‌کنه         مردای که دارند ولی خسیسن و خرج نمیکنن       اونایی که رفیق بازن بیشتر وقتشان بیرون خونه هستند      و یا خانواده شوهر دخالت میکنند     کسانیکه همسایه براشون مزاحمت ایجاد می‌کنه       برای حل این دغدغه ها میتوانید                                          خواهر گلم برای مشاوره هیچ هزینه ای از شما دریافت نمیکنند           ........ فقط خانمهای متاهل که برای حل مشکلاتشان به هر جایی مراجعه کردن و همه راههای پیش رو و پیشنهادی امتحان کردکردن .ولی متاسفانه موفق نشدن  ...‌‌‌‌‌.....؟؟؟؟.                        پاسخگو هستیم ..‌.........
2706