1874
2075
عنوان

کی شوهرش فوت شده خوشبحالش واقعا

3504 بازدید | 174 پست

تو رو خدا قضاوت نکنین ...

خیلی خستم خیلی

بخاطر دوتا دخترام دارم تحمل میکنم

از اول اخلاقای مزخرف زیاد داش 

نرسیده حامله شدم چون اقا جلوگیری نکرده بوده

دومیو هم شیر ب شیر شد با اینکه اعتماد کرده بودم بهش و قول داده بود ولی باز.....

به خاطر این دوتا طفل معصوم فقط واس این ناراحتم ک چرا باید بیان تو این زندگی هیییی..

با اینکه موقع ازدواج گفتم کسیو انتخاب کنم فرهنگشون وَضع مالیشون همه چیشون مث خودمون باشه تا مشکلی پیش نیاد ولی انقد ادم بی احترامیه ب خونواده خودش جونش درمیره خونواده منو دیدنی انگار دشمن خونیشونو دیده با اینکه خونوادم خصوصا مادرم از مادرخودش بیشتر براش مادری کرده

دست بزن...

بداخلاق...

وسواس...

بددهن...

فقط بخاطر خدا و بچه هام تحمل میکنم...

خب طلاق بگیر 

فقط 7 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت که هوامونو داری😍هوای همه دوستای نی نی سایتی هم داشته باش ،🙏الهی و ربی من لی غیرک ⁦❤️⁩پس خودت همراه زندگیمون باش و عزیزانم و در پناه خودت حفظ کن 🙏🥰😍به زودی صاحب یک دختر تپل مپل خوشکل چشم رنگی میشم 😍😍

چه جالب دقیقا منم همین مشکل رو داشتم از طریق دکتر ساینا آنلاین با یه دکتر مطرحش کردم و راهنماییم کردند. برای من خیلی تجربه خوبی بود.

اینم سایت‌شون 

2077
2050

مشاوره برو لااقل بتونی در برابر دست بزنو بداخلاقی و .....یه کاری کنی

🌷سرگروه گروه رز قرمز🌷وزن شروع۱۰۸🌷وزن فعلی۸۱.۳۰۰🌷هدف نهایی ۷۵🌷کمکم کن خدا جونم🌷ممنونم از خودم🌷با کالری شماری زیگزاگی🌷هرکی دوست داشت با ما همراه بشه بیاد تاپیکم🌷تاپیک مانکن های ۱۴۰۰🌷  تاپیک آهنگ ورزشی🌷تاپیک وزن
2082

خدا کمکت کنه الهی اروم تر بشی 🌹

.یکی بهم گفت :میری بهشت؟گفتم : نه اونجا فقط جای مادرمه گفت: نمیخای کنار مادرت باشی؟گفتم: این دنیاشو ازش گرفتم نمیخوام تو بهشتم شب و روز حواسش به من باشه ،،کاش ...یه روز مادرم واسه خودش زندگی کنه 🌸🧚‍♀️                                   میخوام از خودم دختری بسازم ک نبودنتو حس نکنه میخوام دل تنگت نشم میخوام فراموش کنم اما دلم تنگته دل که نمیفهمه ...خدایاخودت میدونی دیگه دلتنگشممم خودمم حال خودمو نمیفهمم اونوخ بهم میگن بگو چته حالتو خوب کنیم ،حال من بدون اون تعریفی نداره،خدایا کاش اگه مال من نبود حداقل اون خنده هاشو نمیدیدم،هرچیو یادم برع خنده هاشو اون چال لپشو ک یادم نمیره ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌
1718