2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

آخ آخ مسکن بخور 

من باید دندون عقلمو جراحی کنم حسابی میترسم از بعدش 🤐🤐🤐🤐  

رفته بودم دندون عقلمو بکشم اولی رو کشید گفتم خو اینکه که کاری نداشت دومی رو هم بکش هی از دکتره انکار از من اصرار آخر کشید و من بعدش مررررردم 😟 

الان یه معمولی باید بکشم یه جراحی 

جرات ندارم 😐😐😐😐 

هر کسی یک نابغه است ، اما اگر یک ماهی 🐟 را از روی توانایی اش در بالا رفتن از یک درخت 🌲 قضاوت کنیم آن ماهی تمام عمرش را با این باور زندگی خواهد کرد که یک احمق است
2714
نترس عزیزم انشالله ک راحت پیش بره خلاص شی چه درد بدیه دندون درد

آره افتضاحه من یکی از دندونام انقدر شکسته که به عصب رسیده یک فشار که میاد تا سرم درد میگیره

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  ان شالله ظهور آقامون صاحب الزمان(عج)💟اللهم عجل لولیک الفرج💟نگران فردایت نباش _خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست._ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! _ اعتماد کن به خدایی اش …
نترس عزیزم انشالله ک راحت پیش بره خلاص شی چه درد بدیه دندون درد

اخه می‌دونی من سر دومی خیلی اذیت شدم چون سخت در اومد خونریزیش تا یک هفته بند نمی اومد و واقعا روانی شدم سرش

در حالیکه اولی بعد از چند ساعت اوکی بود دیگه ترسش مونده توم شما جراحی کردی؟ از کشیدن ساده سخت تره یا آسون تر؟ 

هر کسی یک نابغه است ، اما اگر یک ماهی 🐟 را از روی توانایی اش در بالا رفتن از یک درخت 🌲 قضاوت کنیم آن ماهی تمام عمرش را با این باور زندگی خواهد کرد که یک احمق است
اخه می‌دونی من سر دومی خیلی اذیت شدم چون سخت در اومد خونریزیش تا یک هفته بند نمی اومد و واقعا روانی ...

نه جراحی نکردم دو تادندون عقلامو کشیدم همسرم جراحی کرده گفت درد نداره فقط طولانی تره یه ماده ایی تزریق میکنن آدم خوابش میگیره

خسته ام😔
منم یه دونه جراحی کردم خیلی درد داشت ولی سه روز بعدش خوب خوب شد

آخ آخ اینجوری گفتی دردش پیچید توی دهنم 

من خیلی در برابر درد مقاومم دستم بریده بود ده تا بخیه خورد اصلا تا دکتر دستم رو که آویزون بود ندیده بود فکرشو هم نمی‌کرد این همه پاره شده باشه یا سر زایمانم حتی یه داد کوچیک هم نزدم ولی سر گوش درد و دندون درد اصلا تحمل ندارم 

راستش کلا بی خیال جراحی دندون عقلم شدم 🤐

2706