2737
2734

اونایی که سگ دارید با ورود سگ به زندگیتون ،زندگیت شیرین تر شد ؟ زندگیتون بهتر شد ؟ واسه منی که همش تو خونه تنها هستم سگ خوب هست ؟ میتونه دوست و همدم خوبی برام بشه ؟

سگی که میخام به واگذاری قبول کنم سگ سرابی دوماهه هست 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من ندارم ولی هرکیو دیدم گرفته میگفته خیلی خوب و شیرینه 

برای شادی روح مامانم صلوات میفرستین🥺🥺 فرستادین بگین منم برای حاجتتون بفرستم ❤️ هرکسی دلمو میشکنه شکایتشو پیش تو میارم خدا شکایت خودتو به کی کنم 😔😔

من هر کی رو دیدم،روحیش تغییر کرد کلی،مخصوصا سگ که خیلی بانمکه

با آدمها مهربون باشید،هرکسی که ملاقات میکنید درحال نبرد با جیزی است که شما از آن بی‌اطلاعید.ببخشید اگه حوصلم نمیشه اشتباهات تایپیمو اصلاح کنم.من دخالتی ندارم کاره کیبرده
من ندارم. اما گربه داشتم مرد. ببین بعد ک بمیره افسرده میشی . نگیر

وای منم از همینش میترسم عمرشون خیلی کوتاهه 😢😢

برای شادی روح مامانم صلوات میفرستین🥺🥺 فرستادین بگین منم برای حاجتتون بفرستم ❤️ هرکسی دلمو میشکنه شکایتشو پیش تو میارم خدا شکایت خودتو به کی کنم 😔😔
2738

نگهداری زیادی میخواد.....من خودتم یه شیتزو دارم خیلی شیطونه بچه هام باهاش بازی میکنن .دوستش دارن .ولی مراقبت زیاد میخاد 

انسان متمدن آن کسی است که درتنهایی، احساس تنهایی نکندمردم همه چیز به ما نمی دهند که ماخودمان از به دست اوردنش عاجز باشیم 

من ندارم ولی دوستم داره و راضیه چون دوستم تنهاس و ازدواجم نکرده 

یکی دیگه از دوستامم که با همسرش کلا تو کار حمایت از حیوانات و مخصوصا سگ است 

ولی خب مسئولیت داره دیگه گلم مثل یک بچه و رسیدگی میخواد

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊

گربه رو پیشنهاد میدم سگ خیلی خیلی زمان لازم داره برای تربیت شدن و کلا خیلی وابسته اس

اما گربه مستقل تره

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭
2706