2058
2075
من افسردم ولی شوهرم نمیذاره با هیچکس دوست باشم با هیچکس رفت و آمد کنم حتی بیرونم نمیذاره برم و روزبه ...

صحبت تلفنی 

آنقَدَر پنکک زده بانو به روی گونه اش ...ماله ی گچکار هم آنجا معطل مانده است...😐
من با متخصصین زنان این سایت بصورت آنلاین صحبت کردم نتیجه گرفتم. به نظرم یه سر به سایت‌شون بزن.
 کلیک کن
مطمعن باش میخواد اهمیت بده ولی نمیتونه 

میدونم الان چی میکشه من چهار ماه افسرده بودم الان خوب خوبم نشدم

در حدی بود افسردگیم که به خاطر فکر زیاد بیهوش میشدم میفتادم 

حوصله قردادن ندارم. کلاس ثبت نام کردم که برم

نگاه همین ک میگی حوصلهوندارم کارو واسه خودت سخت میکنی یهو پاشو یهو اراده کن یهو ریسک کن زندگیتو همش یهویی کن بلاخره یا اتفاق میفته یا نمیفته

خداجــــونم واسہ تک تک لحظات زندگیم شڪرت☺☺
2077
من افسردم ولی شوهرم نمیذاره با هیچکس دوست باشم با هیچکس رفت و آمد کنم حتی بیرونم نمیذاره برم و روزبه ...

شوهر من میزاره منتها من یه بچه طیف اتیسم دارم که همش بامنه ۷سالشه

سویل
حوصلم نمیشه برم بیرون و قر بدم. دوسدارم هندزفری بزارم گوشم و فقط اهنگ گوش بدم. یه سره گوشی دستمه. کس ...

نرو بیرون تو اتاق قر بده 

2050
میدونم الان چی میکشه من چهار ماه افسرده بودم الان خوب خوبم نشدم در حدی بود افسردگیم که به خاطر فکر ...

خب الان راهکار میخواد دگ

هركااري ميكني قرررص نخور

فقط 5 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2051

اشتباهت این بوده از اول رو دادی بهش. نباید می ذاشتی مگه زندانی هستی آخه.

از لحاظ علمی نمیدونم...ولی...

• تنظیم کردن خواب

• از دست ندادن ساعات اولیه ی صبح و خوردن صبحونه

• هر روز شکرگزاری کردن(ترجیحا نوشتنشون توی یه دفتر...شکرگزاری واسه دست و چشم و غذا و نت و هوا و....)

• ورزش کردن و رقصیدن....من خودم یوگا انجام میدم+موسیقی بی کلام(هر ورزشی که آدم دوست داره)

• خوندن کتابای انگیزشی و امیدبخش

• بیکار نبودن و بیش از حد توی فضای مجازی نبودن...لزوما هم نباید شغلی که پول دربیاره، آدم داشته باشه...کلا منظورم اینه نه بیکار باشه آدم نه همش با گوشی...خودشو با هرکاری که میدونه مشغول کنه

• به شدتتتت از گفت و گوها و درگیریای ذهنی خودداری بشه!

• دوری از خبرای بد و ناراحت کننده ی مرگ و جنگ و فلان

• روزانه قرار گرفتن در معرض نور خورشید

• مصرف آهن و ویتامین D (البته در صورت کمبود و زیر نظر پزشک)

اینا یادم بود☺❤

می گویند..«مرغ آمین فرشته‌ای است که در آسمان پرواز می‌کند و مدام آمین می‌گوید و اگر دعایی به آمین او اصابت کند مستجاب می‌شود.»امیدوارم مرغ آمین همیشه در آسمان آرزوهایتان در حال پرواز باشد❤آرزو میکنم لبخندی به پاکی و زیبایی و آرامشِ لبخندِ نوزادی در خواب، بر لبانتان بنشیند🌿خدایا بابت ۱۸سال عمری که به من دادی شکرگزارتم♥mütlü son olmasın, mütlü sonsuz olsun☘️                                                🌼با کمال احترام،درخواست دوستی نمیپذیرم🌼
1718