2058
2075
عنوان

نزنم یهو کور بشم کلا😑😂

265 بازدید | 24 پست

سلام دوستان من کاهی اوقات بخصوص شبا چشمام خیلی خسته میشن و خوابم میگیره موقع مطالعه گاهی اوقات سردرد و سرگیجه میگیرم امروز رفتم ببینم شاید چشمام ضعیف شدن ولی گفت چشمات ضعیف نیست یه عینک بدون نمره گف بگیرم برای مواقعی که با کامپیوتر و اینا کار میکنم, کسی تا خالا از از این عینکا استفاده کرده؟ 

من با متخصصین زنان این سایت بصورت آنلاین صحبت کردم نتیجه گرفتم. به نظرم یه سر به سایت‌شون بزن.
 کلیک کن
2064

نمیدونم چند ساله هستید

اگر حدود 40 یا بالای 40 هستید شروع پیر چشمی هست که با خستگی و خواب آلودگی چشم شروع میشه

یعنی ممکنه دیدتون عالی باشه ولی خستگی چشم بگیرید که با یه شماره کم مشکل رفع میشه.

اگر سنتون کم هست این عینک شماره صفر رو داده که شما شیشه آنتی رفلکس بزنید رو فریم که نور گوشی و کامپیوتر کمتر اذیتتون کنه.

آرامش بهترین خوشبختیست.
گفت چشمام ضعیف نیستن, فقط وقتای کار با گوشی و اینا بزنم شما تاحالا استفاده کردی؟ البته بدون نمره منظ ...

نزدم ولی میگن مخصوص همین گوشیو کامپیوتره 

اگه ضعیف میکرد مطمئنن نمیگفتن بزنی  

[QUOTE=190741513]نمیدونم چند ساله هستید اگر حدود 40 یا بالای 40 هستید شروع پیر چشمی هست که با خستگی و خواب آلودگی چش ...[/QUOT]

عزیزم من دبیرستانیم چون خیلی سرم تو گوشی و کتابه گفتم شاید چشمام ضعیف شدن چون شبا خیلی چشمام خسته میشن انکار که 2 ساله نخوابیدم و گاهی اوقات سردرد کفت عینک بدون نمره میدم که موقع کار با کامپیوتر و اینا بزنی .موقع مطالعه هم میتونم بزنم یا ربطی نداره؟ میترسم چشمام بدتر ضعیف بشن

2051
[QUOTE=190741513]نمیدونم چند ساله هستید اگر حدود 40 یا بالای 40 هستید شروع پیر چشمی هست که با خستگی ...

معمولا شماره بدون نمره میدن با شیشه آنتی رفلکس که نور اذیتت نکنه ولی برای مطالعه کتاب نمیدونم موثر هست یا نه، ولی چون نمره نداره بعید میدونم باعث بشه چشمات ضعیف تر بشه. هیچ چیز بدی نیست، استفاده کن.

آرامش بهترین خوشبختیست.
معمولا شماره بدون نمره میدن با شیشه آنتی رفلکس که نور اذیتت نکنه ولی برای مطالعه کتاب نمیدونم موثر ه ...

اره اگه اشتباه نکنم همین انتی رفلکسی که شما میگین رو سفارش دادم. باشه میزنم فقط نگران بودم شاید برام کارایی نداشته باشه الکی خریدم چون قیمتش زیاد شد

2081
موثره؟ من بیشتر خستگیم ناشی از مطالعه و ایناس و شایدم کم خوابی

من مواقعی ک خستگم میزارم خیلی خوبه خستگیت درمیره... اگه مشکل شما فقط خستگی باشه... اب هویجم زیا  بخور سعی کن زیاد طرف قرص و اینا نری

له دارِ برز کلهرم🌸🍃

[QUOTE=190743252]من مواقعی ک خستگم میزارم خیلی خوبه خستگیت درمیره... اگه مشکل شما فقط خستگی باشه... اب هویجم زیا &nbs ...[/Q

اهاا

اره فک کنم خستگیه گاهی اوقاتم چشمام اشک میزنن گفت صبحا اشک مصنوعی بریز

1718