2410
2553
کاش منم کمردرد بگیرم نتونم بخوابم شبا خابم میبره بیدار میشم بینم رو کمرم خابیدم

بالشت بارداری بخر یا پشت سرت بالشت بذار خطر داره

یه مادر گیتاریست و آرایشگر، دانشجوی اقتصاد و عاشق همسرم و زندگی سه نفرمون😍🧿 

خانما لطفا تاپیک آخرم برید منم باردارم

با افتخار میگم خادم مجازی حرم امام رضا ع ھستم مشھد زندگی نمیکنم اما با مسول ختم حرم در ارتباطم و ختمارو اینجا میزارم تا با دلایہ پاکتون بخونید و حاجت بگیرید و دلتون شاد شہ و اینطوری منم شادم لطفا برای من و ھمہ مریضا دعا کنید شفا بخایید واسہ بیمارا، بچہ بخایید واسہ منتظرا،پول بخایید واسہ ندارا، خونہ بخایید واسہ مستاجرا و خوشبختی بخایید برای ھمہ اول برای ھمہ بخایید از تہ دل، بہ خدا قسم خودش دعاتونو مستجاب میکنہ و بھترینارو بہ خودتون میدہ عزیزان ذکر و قرآن خوندن زندگی رو تغییر میدہ یہ تغییر قشنگ امتحان کنید ضرر نمیکنید من تجربہ دارم کہ میگم الھی ھر چی از خدا میخایین بھتون بدہ البتہ اگہ بہ صلاحتونہ و وقتش رسیدہ التماس دعا دوستایہ گلم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم باید حواست باشه یا اینکه هر ساعت یه بار ساعت تو کوک کن یا به همسرت بگو حواسش باشه 

2720
یعنی دقیقا اشتباه گفتی   این تفکر قدیمی ها رو دکترا نقض کردن این بلند شدن و به پهلو چرخیدن خو ...

منم از رو چیزی کہ خوندم گفتم از پیش خودم حرفی نزدم 

با افتخار میگم خادم مجازی حرم امام رضا ع ھستم مشھد زندگی نمیکنم اما با مسول ختم حرم در ارتباطم و ختمارو اینجا میزارم تا با دلایہ پاکتون بخونید و حاجت بگیرید و دلتون شاد شہ و اینطوری منم شادم لطفا برای من و ھمہ مریضا دعا کنید شفا بخایید واسہ بیمارا، بچہ بخایید واسہ منتظرا،پول بخایید واسہ ندارا، خونہ بخایید واسہ مستاجرا و خوشبختی بخایید برای ھمہ اول برای ھمہ بخایید از تہ دل، بہ خدا قسم خودش دعاتونو مستجاب میکنہ و بھترینارو بہ خودتون میدہ عزیزان ذکر و قرآن خوندن زندگی رو تغییر میدہ یہ تغییر قشنگ امتحان کنید ضرر نمیکنید من تجربہ دارم کہ میگم الھی ھر چی از خدا میخایین بھتون بدہ البتہ اگہ بہ صلاحتونہ و وقتش رسیدہ التماس دعا دوستایہ گلم

بالشت بارداری بخر

منم دو طرفم بالشت میذارم که نتونم دمر یا به پشت شم

نگران نباش فقط میگن خونرسانی به جنین ضعیف میشه

بهتره که نخوابی

تا هفته ۲۰ اشکال نداره اما از ۲۰ به بعد خطر  داره.

والا من از ۱۶ هفتگی بهم گفت طاق باز نخواب اصلا

یعنی دقیقا اشتباه گفتی   این تفکر قدیمی ها رو دکترا نقض کردن این بلند شدن و به پهلو چرخیدن خو ...

آره دقیقا اینطوری که هی بخوای بلند شی بخوابی کمر آدم میترکه مخصوصا وقتی ماه های آخری اصلا نمیشه

دلم برای شبای خونه روستایی مادربزرگم تنگ شده شبایی که رو لحاف و تشک یخ غلت میزدیم   شبایی که با صدای قور قور قورباغه ها جیر جیر جیرکا خوابمون می‌برد آخ که چه آرامشیییییی  
2714
آره دقیقا اینطوری که هی بخوای بلند شی بخوابی کمر آدم میترکه مخصوصا وقتی ماه های آخری اصلا نمیشه

اصلا اینو قدیمیا میگفتن الان دکترا میگن خیلی بده میخواین از پهلو به پهلوی دیگه بشید آروم بچرخید اشکالی نداره

نترس گلم به بند ناف ربطی نداره فقط واسه خودت خیلی مضره به رگات فشار میاد همم خون رسانی به جنین مختل میشه سعی کن پشتت بالش بزاری بخوابی که تو خواب برنگردی

دلم برای شبای خونه روستایی مادربزرگم تنگ شده شبایی که رو لحاف و تشک یخ غلت میزدیم   شبایی که با صدای قور قور قورباغه ها جیر جیر جیرکا خوابمون می‌برد آخ که چه آرامشیییییی  

خانما شما هم خیلی گرمتون میشه من که خفه میشم از گرما اصلا نمیتونم تحمل کنم

2706