1874
2075
عنوان

خوابیدن ب پشت (رو کمر) در بارداری

331 بازدید | 45 پست

هفته ۲۱ هستم چه اشکالی پیش میاد بخابم به پشت

فقط 12 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پسر خوشگل مامانی تو راهه😍👶🏻💙من یه آویزون دارم اونم مادرشوهرمه😒پس باهام بحث نکن درد خودم بسه      💌خدا جونم مواظب تو دلیم🤰🏻باش به تو میسپارمش😍 بند بند دلم به بند بند وجودش بستست👼🏻خداجونم هدیه قشنگتو صحیح و سالم به دستم برسون🤱🏼 قول میدم همیشه مراقبش باشم بیشتر از جونم!😍😍😍🤲🏼👨‍👩‍👦 خدا ♥️   سوگند ب نامت ک تو آرام منی...!    🖤دلم تنگ است😔🖤  
ناف بچه میپیچه دور گردنش خفه میشه و این که خون به رحمت نمیرسه و بچه خدایی نکرده میمیره

😐😐😖😖

فقط 16 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گل پسرم⁦👼🏻⁩ عاشقانه منتظرتم قشنگِ مامان⁦🤰🏻⁩

چه جالب دقیقا منم همین مشکل رو داشتم از طریق دکتر ساینا آنلاین با یه دکتر مطرحش کردم و راهنماییم کردند. برای من خیلی تجربه خوبی بود.

اینم سایت‌شون 

2077
ناف بچه میپیچه دور گردنش خفه میشه و این که خون به رحمت نمیرسه و بچه خدایی نکرده میمیره

وای

شبا که حواسم نیس چیکار کنم😢

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پسر خوشگل مامانی تو راهه😍👶🏻💙من یه آویزون دارم اونم مادرشوهرمه😒پس باهام بحث نکن درد خودم بسه      💌خدا جونم مواظب تو دلیم🤰🏻باش به تو میسپارمش😍 بند بند دلم به بند بند وجودش بستست👼🏻خداجونم هدیه قشنگتو صحیح و سالم به دستم برسون🤱🏼 قول میدم همیشه مراقبش باشم بیشتر از جونم!😍😍😍🤲🏼👨‍👩‍👦 خدا ♥️   سوگند ب نامت ک تو آرام منی...!    🖤دلم تنگ است😔🖤  

خونرسانی به جفت ممکنه مختل بشه واسه همین اکسیژن رسانی به جنین ممکنه تحت تاثیر قرار بگیره..چون ی رگ مهم که خون میرسونه به رحم از کمر میگذره 

چجوری اینقدر راحت خیانت میکنن؟🤔                                   من حتی نمیتونم با کیسه فروشگاه کورش برم تو جانبو :|😒

ناف و اینا که میگن چرت و پرته گلم ولی خوابیدن به صورت طاق باز خیلی خطرناکه چون خونرسانی بدن دچار مشکل میشه و ممکنه توی خواب سکته مغزی یا قلبی برات رخ بده. به جنین هم درست خونرسانی انجام نمیشه. دکتر من گفت حتما به پهلو مخصوصا پهلوی چپ بخواب. اگه ناخودآگاه توی خواب طاق باز میشی پشت سرت بالشت بذار یا کنار دیوار بخواب. 

فقط 15 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2050
نمیدونم عزیزم من که‌ چند دقیقه رو کمر میخوابم شدید کمردرد میگیرم اصلا نمیتونم

کاش منم کمردرد بگیرم نتونم بخوابم

شبا خابم میبره بیدار میشم بینم رو کمرم خابیدم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اشکالی ندارہ اما وقتی میخای بہ پھلو بشی اول بلند شو بعد دراز بکش بہ پھلو

یعنی دقیقا اشتباه گفتی   این تفکر قدیمی ها رو دکترا نقض کردن این بلند شدن و به پهلو چرخیدن خودش خطر داره میخواد به پهلو بشه باید آروم بچرخه در ضمن طاق باز خوابیدن خیلی خطرناکه الکی نگید اشکال نداره ولی اطلاعی ندارید

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2051
کاش منم کمردرد بگیرم نتونم بخوابم شبا خابم میبره بیدار میشم بینم رو کمرم خابیدم

بالشت بارداری بخر یا پشت سرت بالشت بذار خطر داره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خونرسانی به جفت ممکنه مختل بشه واسه همین اکسیژن رسانی به جنین ممکنه تحت تاثیر قرار بگیره..چون ی رگ م ...

ممنون

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش منم کمردرد بگیرم نتونم بخوابم شبا خابم میبره بیدار میشم بینم رو کمرم خابیدم

عزیزم باید حواست باشه یا اینکه هر ساعت یه بار ساعت تو کوک کن یا به همسرت بگو حواسش باشه 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یعنی دقیقا اشتباه گفتی   این تفکر قدیمی ها رو دکترا نقض کردن این بلند شدن و به پهلو چرخیدن خو ...

منم از رو چیزی کہ خوندم گفتم از پیش خودم حرفی نزدم 

تو دنیایہ سفید و سیاہ من تو بھترین اتفاقی