2726
عنوان

بگید کی مقصر؟

309 بازدید | 20 پست

سلااااااام
.

من خیلی مامانم دوستدارم اونقدر که دوست دارم بهترینها رو داشته باشه...درسته خودم چیزی لازم ندارم ولی مثلا میگم هر فصل برا مامانم لباس بخرم...

مامانم الحمدلله خودش درآمد داره،شهریه منم میده 

ولی اصلا برا خودش خرج میکنه 

من ترکم ،مامانم خودش رو به ۲ دلیل خیلی محدود میکنه 

۱.مجرد هست بعد فوت پدرم،همش میگه انکار کنم فلانی میگه به شوهرش چش دارم یا میگن دنبال شوهره
!خدایی خیلی خواستگار داره.

۲.من بچه دختر دارم فلان کنم تو موقعیت های ازدواج از دست میدی....فلانی فقط پسر داره که راحت فلان مدل لباس میپوشه 

آقااااااع سر همین موضوع کلی شاخ تو شاخ میشیم.

البته بعدش مادرم حق و به من میده 😁😁😁

مثلا دیروز بعد از ظهر ب بهانه خرید مانتو برارخودم بردمنش خرید....خدا شاهده نمیومد چقدر اعصاب خوردکنی شد،تا مامانم راضی کردم داداشم کفت مامان این شگرد آبجی هست میخواد برا تو بخره 😐😐💔💔

آخرش کولی بازی درآوردم و رفتیم.😎😎

رفتم ی مانتو رنگ سفید طرح قاصدک براش انتخاب کردم !با هزار التماس و تهدید حاضر شد پرو بکنه 😍

اولش میگفت این چیه...بعد زیر بار رفت که خودش هم دوست داره فقط مشکل جلو با بودنش هست...

گفتن خیاط مبدن برا دکمه .

بعد من لال شده گفتم فلان بوتیک رو هم نکاه کنیم
...مامانم از خدا خواسته قبول کرد.

بعد زد ساعت ۹ اذن گفت تا بعد نماز ساعت شد ۱۰ شب...همه بیرون بودن ولی مامانم گیر داد الان چه وقت اینه زن بیرون باشه 😐😐😐

خلاصه انقدر اعصاب خوردکتی راه انداخت که ی خیابون اشتباه رفتیم....میشه گفت گمشدیم
.بعد ار ی آقایی آدرس پرسیدیم داشتیم دور میزدیم که وحشتناک سرم داد کشید....ناراحت شدم ولی گفتم بلندتر داد بکش که تلخیه شی دستشم بورسیدم.

تا برگردیم بوتیک دوم هم بسته بود.

مموقع برگشت مامانم بهم میگفت خودخواهی
!آخر سر گفتم آخه من کجا خودخواهه ،من دوست دارم تو شیک باشی،رنگ شاد بپوشی ،تو هم حق زندگی داری....مکه من برا خودم این همه گشتم؟!

حس خوندن نبود شرمنده

با افتخار تتلیتی✌ توک با همه ب جز من مهربونی ی کمم منو نوازش کن💔  تو ک اروم جونی ی کم تو بغلت این تن خسته رو خابش کن تو ک بخای میتونی ....                                    مثلت ندیدم کاملا حست شبیه من وصله ی جون منی.   آرومه قلبم با تو انگار تو عزیزم خلسه یه روح منی💕جهنم خالیست،شیاطین همین جا روی زمین اند🔥😏😑من و تو باهم فرق داریم 😜 تو دنبال یه تیکه از کیکی 🍰 من دنبال دستور پخت شم😏🙈ن دوست دارم... ن ازت بدم میاد... میانگین که بگیری می بینی مهم نیستی :")

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

هیشکی 

مقصر نیست 

ولی حرفاتون توی خونه بزنین 

بعد با آرامش برین خرید 

حالا دیر شد بوتیک بست

فردا برین 

فرمان روايى آسمان‌ها و زمين مخصوص خداست، هر چه بخواهد مى‌آفريند، به هر كه بخواهد دختر و  به هر كه بخواهد پسر می بخشد یا در یک رحم دختر و پسر در کنار هم قرار می دهد و هر که را بخواهد نازا گرداند ، اوست  دانای توانا.

جالبه ی مدت میرم کار نمه وقت برا خودم هیچ نخریدم.

مامانم موقع خرید همه چی ا برنامه رو پیاده میکنه
.

بعدا که میپوشه همه ازش آدرس میپرسن
....اون موقع با افتخار میگه دخترم خریده 🤷🤷🤷

چقد خوبی  اسی خوب ک‌اونقد مامانت دوس داری بهش اهمیت میدی

مامانم میگفت خودخواهی 💔💔

میگه جواب خداروچی میدی منو این همه اذیت میکنی!

میگممامانم آخه من کجام خودخواهی هست...من فقط میگم 

زندگی کن....من نمیگم که دقیقااااا فلان مدل فلان رنگ بپوش
....

میگم مامانم این کل بوتیک های شهر هر کدوم خواستی بدار خدا شاهده حاضر پول ی ماه کارکردنم بدم ی مانتو ....ولی خودش انتخاب کنه،مد روز ،رنگی و شاد...

دمت گرم.. خدا یه بخت خوب قسمتت کنه عزیزم💜

من مامانم زباد دوست دارم البته متقابل هست.

مثلا روز مادر امسال سرکار بودم پول دادم یکی رفت شیرینی فروشی تماس تصویری گرفت انتخاب کردم.

یا برای تولدش شب قدربود ۲ بار کادو گرفتم ،یبار قبل احیا ی بار بعد احیا ها ،جمعه قبل میرفتم برا سورپرایز کردنش یواشکی کادو بخرم...داداشم گفت کجا...دختر تنها بیرون نمیره،.گرفت ی مدل منو زمین زد که مامانم گفت ۱۰۰ در ۱۰۰ یا مردم یا قطع نخاع شدم...با گریه و داد اومد...البته من درد داشتم ولی برومنیاوردم ،پاشو دم رفتم بازم از بهترین شیرینی فروشی گرونترین کیک خریدم ....مامانم اونقدر ذوق کرد...بعد چون توقع نداشت دوباره کادو بدم ته دلش اونقدر 

شاد بود که چشاش میخندید
.

من فقط نمیدونم چراااااااا اول کار مخالف هستن حتی داداشم شده منو زده
..ولی بعدش این همه ذوق میکنند.

هیچکس مقصر نی  هم تو درست میگی هم اون  تو با منطق خودت اونم با منطق خودش

ببین سرهم چی باهام مخالف هست....ولی بعدا ذوق میکنه،خوشحال میشه...

ببین نوشتم سر تولد مامانم داداشتم با این تفکر که دختر تنها جای نمیره گرفت منو کوبید زمین
...بخدا بابا بود زندش نمیذاشت
!متاسفانه چون بیپدر بزرگ شده بینهایت پر رو و گستاخ هست.

مامانم از پسش برنمیاد
.

فقط خدااااا میدونه  ،مامانم چقدر ذوق کرد،چه موقع بریدن کیک چه وقتی دوباره بش کادو دادم.

2706