1874
2075

چه جالب دقیقا منم همین مشکل رو داشتم از طریق دکتر ساینا آنلاین با یه دکتر مطرحش کردم و راهنماییم کردند. برای من خیلی تجربه خوبی بود.

اینم سایت‌شون 

یعنی جلسات قبلش دست خالی اومدن؟!

بله جلسات اول یا با مامانشون می اومدن یا کافه یا پارک قرار میذاشتیم ولی جلسه اخر دیگه هم پدر و خواهرم بودن هم کل خانواده ایشون اونموقع اوردن گل و شیرینی

با من درنیفتین من مثل بقیه نیستم                                                                                          شلوارتونو میکشم پایین   
2077
الان ادم خسیسی هستن بنظر شما یا دست و دلباز؟ 

چه ربطی به خساست داره  ایشون ایده ال منن از ملاکای منم تعادل تو همه چیه و خداروشکر ایشون دارن

با من درنیفتین من مثل بقیه نیستم                                                                                          شلوارتونو میکشم پایین   
2050
نمیدونم والا ربط داره یا نه 😅

نه ربطی نداره

2081
نه ربطی نداره

ببین این چیزا شاید به نظر ساده بیان ولی نشون دهنده اهمیت دادن تو مراحل بعدیه

سعی کن تو ارزیابی که ار خواستگارت میکنی از اینا ساده نگذر اگر میزان خساست طرف برات مهمه

1718