2726
عنوان

یک کیلو طلا

| مشاهده متن کامل بحث + 1202 بازدید | 92 پست

پول پستم میگیری؟

به خارج هم میفرستی؟ من خارجم !

فرمان روايى آسمان‌ها و زمين مخصوص خداست، هر چه بخواهد مى‌آفريند، به هر كه بخواهد دختر و  به هر كه بخواهد پسر می بخشد یا در یک رحم دختر و پسر در کنار هم قرار می دهد و هر که را بخواهد نازا گرداند ، اوست  دانای توانا.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ریا میشه نمیشه عکس بزار بعدا یکی دست یکی دیگه ببینه بفهمه من بهش دارم .نه عکس نمیذارم راستی شوهرم هم ...

۲۰۶  برام نگه دار با ربع کیلو طلا 

خوب برداشتم که به بقیه هم برسه 😉

چه آدم خوبیم مس اینارو برام نگه دار 😁❤

فقط 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  تیکر رسیدن به اهدافمه!!                                                              سلام کلیشه کیدراما هستم درسته تکراریم ولی هنوز جذابیتای خودمو دارم 🤘                                                             کیدراما یه سبک زندگیه 😏😏                                                                                                                             اگه یک کیدرامر هستی باید بگم که راه ورود و درست اومدی اما خروجی نداریم😎✌                                                   میشه برا من و خانوادم ۵ تا صلوات بفرستی؟ ❤                                                                                                     
2728
سرویس های خز نگه دار واسه من😐😶

خیلی زرنگی طلاهای خز سنگینتر هستن

***** مـــــــــعجزه زمانی اتفاق می افتد که تو به جای انرژی بخشیدن به ترس هایت، به رویاهایِ زیبایَت انرژی بدهی، به جای باور کردنِ ترس هایت، رویاهایت را بـــــاور کنی. همه ی زندگی روی همین دو واژه استواره : بــــــــــــــــــــــاور ، تمـــــــــــرکز
2706