2703
2553
عنوان

یک کیلو طلا

| مشاهده متن کامل بحث + 1202 بازدید | 92 پست

خب بذار همینجا دیگه

من آن توام مرا به من باز مده🦋 خدا جونم تو همون خدایی که یونس را از شکم نهنگ ؛یوسف را از ته چاه،ابراهیم را از دل شعله های آتش نجات دادی و برویش گلستان کردی.    خدایا میدونم همیشه هوامو داری ولی من حواسم نیست🌸🌸🌸

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

ساقیت کیه. جنسش عالی بوده

🥰BTS🥰.آرمی.😋25سالمه.تیکر پایان قرار داد رهن خونمون وپایان مستاجریم😁انشاءالله که به خونه خودمون اسباب کشی میکنیم. و صاحب خونه میشم. من خوشبخت ترینم😁😁.   با قانون جذب میخوام خوشبخت شم😊😜 ومیشم. الهی شکرت. 
هر کدومو  نیاز داشتید بگید براتون نگه دارم

همشو بفرس برام خیر ببینی

🥰BTS🥰.آرمی.😋25سالمه.تیکر پایان قرار داد رهن خونمون وپایان مستاجریم😁انشاءالله که به خونه خودمون اسباب کشی میکنیم. و صاحب خونه میشم. من خوشبخت ترینم😁😁.   با قانون جذب میخوام خوشبخت شم😊😜 ومیشم. الهی شکرت. 
خب بذار همینجا دیگه

ریا میشه نمیشه عکس بزار بعدا یکی دست یکی دیگه ببینه بفهمه من بهش دارم .نه عکس نمیذارم راستی شوهرم هم چندتا ماشین اضافه  داره  ۲۰۶ ۴۰۵ و تیپا هرکی لازم داشت میدم بهش 

2714
 همشو بفرس برام خیر ببینی

یا آدرس بده اسی شبانه وقتی خونه نبودی خودم میام میبرم تو زحمت پست.. نکش  

2706